ادامه بارش ها تا فردا، دما 6 تا 12 درجه کاهش می یابد

به گزارش وبلاگ بهروز، هواشناسی بوشهر پیش بینی کرد گبار و رعد و برق همراه با وزش باد و گاهی بارش تگرگ روی دریا و استان تا صبح فردا (دوشنبه) ادامه یابد.

ادامه بارش ها تا فردا، دما 6 تا 12 درجه کاهش می یابد

به گزارش از ، رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی، پیش بینی می گردد تا صبح فردا (دوشنبه چهارم فروردین) رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد و گاهی بارش تگرگ روی دریا و استان ادامه یابد.

زهرا راستگو با اشاره به اینکه امشب به تدریج از شدت بارندگی ها کاسته می گردد، اضافه کرد: در همین مدت دمای هوا نیز 6 تا 12 درجه کاهش می یابد.

او همچنین پیش بینی کرد امروز خلیج فارس و سواحل استان مواج باشد و دوشنبه تلاطم دریا در سواحل جنوبی و مرکزی استان ادامه یابد.

رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: انتظار داریم سه شنبه تا پنجشنبه شرایط جوی و دریایی به نسبت آرامی در استان برقرار باشد و مه صبحگاهی پدیده غالب در استان باشد.

راستگو با اشاره به پیش بینی 24 ساعته شرایط جوی و دریایی استان، گفت: آسمان ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق، وزش باد سرد و کاهش دما و در بعضی نقاط بارش تگرگ، خواهد بود و از فردا به تدریج شاهد کاهش ابر، کاهش بارندگی و در بعضی نقاط مه صبحگاهی و کاهش دید خواهیم بود.

او اضافه کرد: جهت وزش باد، شمال غربی با سرعت 18 تا 48 گاهی بیش از 70 کیلومتر در ساعت، از امشب شمال غربی تا شمال شرقی گاهی غربی با سرعت 14 تا 36 و روی دریا تا 42 کیلومتر در ساعت پیش بینی می گردد.

رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر عنوان نمود: ارتفاع موج دریا هم امروز 120 تا 240 سانتیمتر و فردا در سواحل شمالی 60 تا 120 سانتیمتر، در سواحل مرکزی و جنوبی 90 تا 150 و فراساحل تا 180 سانتیمتر خواهد بود.

راستگو گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا 03:20 بامداد، مد اول ساعت 09:04، جزر دوم 15:01 و مد دوم دریا ساعت 20:50 است.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ادامه بارش ها تا فردا، دما 6 تا 12 درجه کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بارش ها تا فردا، دما 6 تا 12 درجه کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید