بازیکن حرفه ای 6 ساله کال آو دیوتی از بازی اخراج شد

به گزارش وبلاگ بهروز، جوان ترین عضو مسابقات جهانی بازی کال آو دیوتی، رودی روگن (Rowdy Rogan) تنها 6 سال دارد. روگن یک استریمر و بازیکن حرفه ای است که تحسین بسیاری از افکار عمومی را برانگیخته است. مهارت های بازی او در حدی است که به فینال مسابقات دعوت به تیم معروف Faze Clan راه یافته است. اما چندی پیش روگن از بازی محبوب خود، کال آو دیوتی منع شد، در حالی که مثل همواره به وسیله پلتفرم توئیچ در حال استریم این بازی بود.

بازیکن حرفه ای 6 ساله کال آو دیوتی از بازی اخراج شد

روگن در صفحه رسمی اینستاگرام خود سه اسپانسر مختلف برای فراوری محتوا دارد. حساب های شبکه اجتماعی روگن توسط پدرش اداره می گردد. او همچنین در همه بازی ها همراهی و نظارت پدر را دارد، اما هنوز تعیین نیست این ممنوعیت از بازی مربوط به سن او بوده است یا خیر.

ویدیو بن شدن رودی را می توانید در ادامه ببینید؛

بازی کال آو دیوتی: وارزون بر اساس نظام رده بندی سنی بازی های ویدئویی در گروه M قرار گرفته است که برای افراد بزرگسال مناسب است و حداقل سن 17 سال برای این گروه سنی در نظر گرفته شده است. توافق نامه های شرکت سازنده بازی، یعنی اکتیویژن افراد 13 سال به بالا را مجاز به بازی کردن کال آو دیوتی می داند، اما برای سنین 13 تا 18 سال، والدین یا سرپرست فرد باید توافق نامه های بازی را به دقت مطالعه و آن را تصدیق نمایند.

اگرچه قوانین محدودیت سنی توسط روگن زیر پا گذاشته شده است، هواداران به حمایت از او پرداخته اند و با هشتگ هایی در فضای مجازی، خواستار بازگشت او به این بازی هستند. پلتفرم توئیچ هم البته توافق نامه هایی درباره رده بندی سنی دارد که روگن بالطبع آن ها را هم نادیده گرفته است، اما تا به امروز اقدامی از طرف این سرویس دهنده در مورد منع فعالیت رودی روگن 6 ساله صورت نگرفته است.

باید منتظر بود و دید آیا این فرد خاص محدودیت های سنی را تغییر خواهد داد یا این بازیکن هنوز چند سالی تا بازی قانونی باید صبر کند؟!

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازیکن حرفه ای 6 ساله کال آو دیوتی از بازی اخراج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن حرفه ای 6 ساله کال آو دیوتی از بازی اخراج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید