نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

به گزارش وبلاگ بهروز، مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاع داد.

نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

به گزارشش سازمان سنجش، علیرضا کریمیان با اعلام این خبر گفت: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در درگاه سازمان سنجش قرار گرفته و برای متقاضیان شرکت در این آزمون قابل مشاهده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش اضافه کرد: نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ویژه آموزش و پرورش در تاریخ 15 و 16 اردیبهشت 1401 برگزار گردید و کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته های شغلی مربوط به آموزش و پرورش 3 تیر منتشر شده بود.

به گفته وی، متقاضیان این آزمون برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به اطلاعیه ای که به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر شده، مراجعه نمایند.

به گزارش ایرنا، داوطلبان این آزمون در 223 شهرستان و 346 حوزه امتحانی رقابت کردند که بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، تعدادشان به بیش از 593 هزار نفر رسید.

از این تعداد داوطلب شرکت نماینده، 500 هزار و 47 نفر شامل 363 هزار و 807 نفر زن و 136 هزار و 240 نفر مرد متقاضی شرکت در آزمون رشته های شغلی آموزش و پرورش بودند.

به گفته مسئولان آموزش و پرورش، بیشتر ظرفیت این آزمون استخدامی به آموزگاران ابتدایی و منطقه ها محروم اختصاص داده می گردد.

منبع: فرارو

به "نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید