هراز و چالوس از ساعت 13 یک طرفه می شوند

به گزارش وبلاگ بهروز، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: از ساعت 13 در محور هراز و چالوس از جنوب به سمت شمال محدودیت تردد اعمال خواهد شد.

هراز و چالوس از ساعت 13 یک طرفه می شوند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بهروز سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: از عصر روز گذشته شاهد بازگشت مسافران از شامال کشور به سمت محل های سکونت خود بودیم.

وی اضافه نمود: این بار بازگشت مسافران در نیمه شب هم ادامه داشته و از صبح امروز هم بیشتر شده و مسافران بیشتری در حال بازگشت به شهر و دیار خود هستند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا توضیح داد: با توجه به بار ترافیکی عصر امروز در جاده های شمالی تصمیم گرفته شد که دو محور کرج- چالوس و هراز یک طرفه گردد.

وی ادامه داد: در محور چالوس از ساعت 13 تردد از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود و حدود 3 ساعت بعد تردد از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه انجام خواهد گرفت.

سرهنگ رحمانی گفت: در محور هراز هم از ساعت 13 تردد از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد شد و حدود 3 ساعت بعد تردد از آمل به سمت رودهن یک طرفه انجام خواهد گرفت.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اضافه نمود: در حال حاضر در محور آزاد راه قم در هر دو جهت رفت و برگشت شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هراز و چالوس از ساعت 13 یک طرفه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هراز و چالوس از ساعت 13 یک طرفه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید