هواشناسی اخطار نارنجی صادر کرد، 4 روز برفی-بارانی در انتظار تهرانی ها است

به گزارش وبلاگ بهروز، مدیرکل هواشناسی استان تهران از آسمان ابری و نیمه ابری استان تا یکشنبه آینده اطلاع داد و گفت: براساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان برای تهران طی 4 روز آینده ابری و نیمه ابری خواهد بود همچنین وقوع کولاک شدید و برف برای فردا نیز در مناطق شمالی استان نیز مورد انتظار است.

هواشناسی اخطار نارنجی صادر کرد، 4 روز برفی-بارانی در انتظار تهرانی ها است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بهروز، مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران درباره جدیدترین پیش بینی هواشناسی، اظهار کرد: براساس داده ها و نقشه های پیش بینی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران طی چندروز آینده، نیمه ابری در بعضی از ساعات ابری و در بعضی مناطق به ویژه بخش های شمالی استان و ارتفاعات همراه با بارش برف خواهد بود.

وی ضمن اعلام هشدار نارنجی برای استان تهران در دو رروز آینده، گفت: با توجه به احتمال وزش باد نسبتاً شدید و وقوع کولاک در مناطق شمالی استان درخواست داریم تا مردم از صعود به ارتفاعات خودداری نمایند و دستگاه های امدادرسان نیز آماده باش هستند.

مدیرکل هواشناسی استان تهران در ادامه اضافه کرد: پیش بینی می گردد طی روز های آینده کمینه دما در استان را آبعلی با دمای 8- و ورامین با دمای 14+ به خود اختصاص دهد.

جلالی اضافه کرد: طی 24 ساعت گذشته شاهد بارش 1.8 میلی متری در ایستگاه ژئو فیزیک تهران بودیم که بالاترین میزان در استان تهران بود.

وی درپایان نیز اعلام کرد: دمای فعلی تهران 7 درجه سانتی گراد، سرعت باد آرام و رطوبت نیز 76 درصد است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هواشناسی اخطار نارنجی صادر کرد، 4 روز برفی-بارانی در انتظار تهرانی ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواشناسی اخطار نارنجی صادر کرد، 4 روز برفی-بارانی در انتظار تهرانی ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید