پوتین دیگر به ترامپ اعتماد ندارد

به گزارش وبلاگ بهروز، صحبتهای یک مقام ارشد دولت روسیه حاکی از آن بوده که اعتماد رئیس جمهور روسیه به همتای آمریکایی خود به ویژه به توانایی او در کنترل اوضاع در کشورش زیر سوال رفته است.

پوتین دیگر به ترامپ اعتماد ندارد

ل از روزنامه دیلی میل، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه با تداوم اعتراضات ضد نژادپرستی و جنبش جان سیاهپوستان مهم است در آمریکا، قابل اعتماد بودن دونالد ترامپ را زیر سوال برده است.

فرستاده های آمریکا و روسیه قرار است چند روز دیگر در کشور اتریش درخصوص موضوعات مورد توافق دو طرف درخصوص آینده کنترل تسلیحات مذاکره نمایند.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین اظهار کرد، ولادیمیر پوتین باید به این اطمینان برسد که می تواند به توافقاتی که با همتای سیاسی خود برقرار ساخته، اعتماد کند.

این صحبت همزمان با تداوم اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا که شاهد خشونت و غارتگری نیز بوده، مطرح شده است.

اوایل ماه جاری میلادی گارد ملی آمریکا در چند ایالت این کشور در راستای مقابله با تظاهرات جنبش جان سیاهپوستان مهم است مستقر شد.

سخنگوی کرملین تاکید نمود: واشنگتن در زمینه گامهایش به شکلی فزاینده غیرقابل پیش بینی نشان داده و این باعث نگرانی پایتخت های دیگر جهان شده است.

وی اضافه کرد: این برای ولادیمیر پوتین مهم است که همتایی داشته باشد که بتواند به شکلی مسئولانه با او وارد تبادل نظر در مورد اینکه چطور این شرایط را ترمیم کنیم، گردد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "پوتین دیگر به ترامپ اعتماد ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین دیگر به ترامپ اعتماد ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید