اسکوچیچ رفتنی شد؛ زمزمه های بازگشت کی روش!

به گزارش وبلاگ بهروز، پس از کش و قوس های فراوان بالاخره به نظر می رسد کار دراگان اسکوچیچ در تیم ملی به انتها رسیده است.

اسکوچیچ رفتنی شد؛ زمزمه های بازگشت کی روش!

سکان راهنمایی تیم ملی ایران پس از حضور ناپیروز مارک ویلموتس به دراگان اسکوچیچ رسید و این مربی کروات پیروز شد با نتایج درخشان تیم ملی را از مرحله گروهی جام جهانی بالا بیاورد. مرحله ای که حتی با یک تساوی هم تیم ملی از صعود باز می ماند، اما اسکوچیچ به همراه ملی پوشان نتایج درخشانی در بحرین گرفتند و راهی مرحله بعد شدند.

تیم ملی در مرحله بعد هم در حالی به عنوان تیم اول گروه به جام جهانی صعود کرد که تنها مقابل کره جنوبی و در سئول بازنده شد و با بیشترین امتیاز ممکن در تاریخ بازی های مقدماتی جام جهانی به قطر 2022 صعود کرد.

پس از صعود به جام جهانی و تغییر در راس فدراسیون فوتبال و رفتن عزیزی خادم، زمزمه هایی مبنی بر تغییر سرمربی تیم ملی به گوش می رسید. هر روز نام مربیانی، چون کی روش برده می شد، اما مدیران فدراسیون از حمایت همه جانبه از اسکوچیچ خبر می دادند. حتی میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در مصاحبه با فردوسی پور هم تاکید نمود که اسکوچیچ در جام جهانی سرمربی تیم ملی خواهد بود و این مربی تا جام ملت ها با ایران قرارداد دارد.

حال از شب گذشته دو توئیت در توئیتر حسابی سر و صدا نموده و به نظر می رسد دیگر کار سرمربی کروات در تیم ملی تمام است و او جام جهانی را باید از تلویزیون یا سکو های تماشاگران نگاه کند. پژمان راهبر و هیوا یوسفی دو سردبیر مطرح ورزشی در توئیتر خود مدعی شدند که اسکوچیچ رفتنی است و یک سرمربی بزرگ روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی خواهد نشست تا از شکست سنگین مقابل آمریکا و انگلیس مقابله کند.

گفته می گردد مراجع بالاتر از وزارت ورزش پیگیر تغییر سرمربی تیم ملی هستند و باید دید چه کسی جایگزین اسکوچیچ خواهد شد.

در عین حال، مجری شبکه خبر در توئیتر از بازگشت قطعی کی روش به فوتبال ایران نوشت.

پیمان اسدیان مجری شبکه خبر که قبلا در توئیتر مدعی شده بود باید بازگشت کی روش به فوتبال ایران را جدی بگیریم، این بار یک توئیت مهم دیگر را منتشر کرد.

اسدیان در توئیتر خود نوشت: تغییر سرمربی تیم ملی قطعی شد؛ کی روش گزینه نهایی...

منبع: خبر ورزشی

منبع: فرارو

به "اسکوچیچ رفتنی شد؛ زمزمه های بازگشت کی روش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ رفتنی شد؛ زمزمه های بازگشت کی روش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید