اضافه شدن 36 اپراتور نو به شبکه رومینگ بین الملل همراه اول

به گزارش وبلاگ بهروز، با افزایش 36 اپراتور از 31 کشور به شبکه های قابل استفاده برای سیمکارت های اعتباری در رومینگ بین الملل همراه اول، دایره ارتباطات مشترکان تلفن همراه گسترده تر شد.

اضافه شدن 36 اپراتور نو به شبکه رومینگ بین الملل همراه اول

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، براساس توافقات تازه اپراتور اول تلفن همراه ایران با اپراتورهای خارجی، تعداد شبکه های خارجی که مشترکان اعتباری می توانند با استفاده از سیمکارت خود از سرویس رومینگ بین الملل استفاده نمایند، به 139 اپراتور در 85 کشور افزایش یافت.

با پیوستن این رنج تازه از اپراتورهای بین المللی به جدول کشورهای طرف قرارداد همراه اول با امکان شارژینگ آنلاین برای سیمکارت های اعتباری، مشترکان اعتباری همراه اول می توانند از سرویس رومینگ بین الملل در گستره وسیع تری از دنیا بهره مند شوند.

مشترکان دائمی نیز بدون دغدغه از هزینه های علی الحساب، می توانند با استفاده از امکان شارژینگ آنلاین سامانه صورتحساب همراه اول، به راحتی از این شبکه ها بهره مند شوند.

لازم به ذکر است، امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا، با استفاده از شبکه های تلفن همراه کشور مقصد را سرویس رومینگ بین الملل می گویند.

منبع: انتخاب

به "اضافه شدن 36 اپراتور نو به شبکه رومینگ بین الملل همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اضافه شدن 36 اپراتور نو به شبکه رومینگ بین الملل همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید