باتری فرسوده در زباله فاجعه آفرید

به گزارش وبلاگ بهروز، تهران (پانا) - اشتباه یک کودک 12 ساله در استفاده از یک باتری فرسوده حادثه ای تلخ رقم زد.

باتری فرسوده در زباله فاجعه آفرید

به گزارش وبلاگ بهروز، یک کودک 12 ساله هندوستانی بر اثر انفجار ناگهانی باتری تلفن همراه دچار جراحت شدید شد. این نوجوان این باتری موبایل فرسوده را در میان زباله ها پیدا نموده بود. این اتفاق زمانی رخ داد که این پسر که نامش افضل اعلام شده تلفن همراه خود را برای انجام شارژ به برق وصل کرد. پس از وصل شارژر به تلفن همراه ناگهان انفجار شدیدی رخ داد. در حالی که تعدادی از قطعات تلفن همراه به اطراف پرتاب شد بعضی از آن نیز مانند گلوله به بدن این پسر برخورد و ایجاد جراحت شدید کرد. این اتفاق در یکی از منطقه ها استان شمالی مادهیا پرادش هند رخ داد.

بنا به گفته رسانه های محلی هند این کودک در حال بازگشت به خانه بود که یک باتری تلفن همراه را در میان زباله ها پیدا کرد. او به محض رسیدن به خانه باتری را روی تلفن همراه خود قرار داد و موبایلش را به شارژر وصل کرد. مادر این کودک پس از شنیدن صدای شدید انفجار و فریاد فرزندش خود را به اتاق او رساند و او را در حالی که غرق خون بود مشاهده کرد. در ادامه همسایگان نیز به یاری این زن شتافتند و این کودک به بیمارستان منتقل شد.

پزشکان پس از معاینه افضل اعلام کردند که تعدادی از قطعات باتری شکم این نوجوان را سوراخ نموده و حتی با نفوذ به کبد وی موجب خونریزی شدید شده است. او بعلاوه از ناحیه ریه، دست، پا، دهان، سینه نیز دچار جراحت شده است. هنوز برند این باتری تلفن همراه اعلام نشده است.

لازم به ذکر است؛ در حالی که این کودک تحت مراقبت پزشکی واقع شده است شرایط وی وخیم گزارش شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "باتری فرسوده در زباله فاجعه آفرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باتری فرسوده در زباله فاجعه آفرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید