بیانیه کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره زمان و نحوه برگزاری لیگ قهرمانان

به گزارش وبلاگ بهروز، کنفدراسیون فوتبال آسیا رای نهایی خود را درباره زمان و نحوه برگزاری لیگ قهرمانان آسیا تا 10 روز آینده اعلام می نماید.

بیانیه کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره زمان و نحوه برگزاری لیگ قهرمانان

به گزارش وبلاگ بهروز به نقل از فارس، در جلسه امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعضای نمایندگان شرق و غرب به صورت ویدئو کنفرانس، برای مشخص تکلیف لیگ قهرمانان آسیا 2020 پیشنهادهایی ارائه شد و توافقاتی صورت گرفت.

در این نشست، اعضای AFC به از سرگیری مسابقات در ماه سپتامبر (شهریور) استقبال بیشتری کردند و تعداد کمی با برگزاری آن در ماه آگوست (مرداد) موافقت داشتند. در واقع بیشتر نمایندگان به برگزاری مسابقات در ماه سپتامبر رای دادند.

درباره سیستم برگزاری نیز پیشنهاد 3 شهر دبی، دوحه و تاشکند برای میزبانی به صورت متمرکز و تک بازی ارائه شد که تصمیم نهایی درباره آن گرفته خواهد شد.

به همین دلیل سلطان المهوس، خبرنگار سعودی درباره زمان اعلام رای نهایی AFC درباره زمان دقیق و نحوه برگزاری لیگ قهرمانان مطرح نمود: تمام پیشنهادها و توصیه های جلسه امروز به کمیته اجرایی ارسال خواهد شد. اگر کارها به صورت عادی پیش برود، تا 10 روز آینده AFC رای نهایی خود را در این زمینه صادر می نماید.

در همین رابطه کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره جلسه ویدئو کنفرانس خود با اعضایش در زمینه لیگ قهرمانان آسیا 2020 بیانیه داد.

در بیانیه AFC آمده است: تمام فدراسیون های عضو AFC به کامل کردن مسابقات معتقد هستند و به توافق رسیدند که این بازی ها به خاتمه برسد.

تمام نمایندگان کشورهای آسیا از استرالیا، چین، ژاپن، کره جنوبی، مالزی و تایلند (منطقه شرق) و ایران، عراق، قطر، عربستان، امارات و ازبکستان (منطقه غرب) با شکل و جدول زمانی برگزاری بازی ها موافقت کردند. آنها خواستار این شدند تا 99 بازی باقی مانده در این مسابقات در نزدیکترین زمان ممکن به انتها برسد.

با توجه به محدودیت های سفر در میان کشورهای قاره کهن به دلیل شیوع ویروس کرونا، کنفدراسیون آسیا چندین پیشنهاد را ارائه کرد تا پرونده مسابقات را پیش از شروع جام باشگاه های دنیا 2020 در ماه دسامبر به میزبانی قطر انتها دهد.

بعد از شنیدن حرف نمایندگان غرب و شرق در این جلسه، AFC نحوه و تاریخ برگزاری را در روزهای آینده اعلام می نماید. تمام پیشنهادهای مطرح شده در این جلسه به کمیته اجرایی ابلاغ می گردد تا در نهایت رای نهایی صادر گردد.

  • لیگ قهرمانان آسیا در قطر متمرکز می گردد؟
منبع: همشهری آنلاین

به "بیانیه کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره زمان و نحوه برگزاری لیگ قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره زمان و نحوه برگزاری لیگ قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید