تنفس هوای مطلوب در پایتخت طی امروز

به گزارش وبلاگ بهروز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران صبح امروز (1 اردیبهشت ماه) افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پایتخت پیش بینی می شود اما در برخی ساعات بعدازظهر شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود و شاهد بهبود کیفیت هوا خواهیم بود.

تنفس هوای مطلوب در پایتخت طی امروز

به گزارش وبلاگ بهروز، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که در ساعات اولیه امروز (1 اردیبهشت ماه) عدم وزش باد همراه با افزایش تردد خودروها سبب افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خواهد شد.

طی روز با افزایش میزان ناپایداری جوی، وزش باد و احتمال رگبار پراکنده در برخی ساعات بعدازظهر، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود و شاهد بهبود کیفیت هوا خواهیم بود. در ساعات شبانگاهی امروز (1 اردیبهشت ماه) با تداوم وزش باد مؤثر انتظار می رود از غلظت آلاینده ها کاسته شود و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

این شرایط جوی تا صبح فردا (2 اردیبهشت ماه) ادامه و کیفیت هوا همچنان در محدوده قابل قبول قرار خواهد داشت. با رشد ابرناکی و احتمال رگبار پراکنده همچنین وزش باد مؤثر در برخی ساعات روز، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد.

این شرایط تا اواخر وقت فردا (1 اردیبهشت ماه) ادامه دارد و پیش بینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول باقی بماند.

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته 70 و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص هم اکنون 76 و هوا در شرایط قابل قبول است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تنفس هوای مطلوب در پایتخت طی امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنفس هوای مطلوب در پایتخت طی امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید