جذابیت لیگ والیبال زنان بیشتر می شود؟

به گزارش وبلاگ بهروز، سرمربی تیم والیبال زنان باریج اسانس کاشان می گوید پخش شدن بازیکن ملی پوش بین تیم های مختلف باعث می شود تا شاهد رقابت های بهتری در لیگ برتر باشیم.

جذابیت لیگ والیبال زنان بیشتر می شود؟

نسرین خزانی با اشاره به دوری دو ساله خود از لیگ برتر، در مورد آغاز تمرینات تیم باریج اسانس کاشان برای حضور در لیگ والیبال زنان به وبلاگ بهروز گفت: دو سال از لیگ برتر دور بودم و تیم نداشتم اما این مساله خاصی نیست چون برخی از مربیان پس از سال ها دوری دوباره برگشته اند و کار می کنند. تمرینات تیم را هم از 15 شهریور ماه آغاز کرده ایم و اکنون شاگردانم در اردو هستند. در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرین می کنیم، بدنسازی مان هم پابرجا است و تا اوایل آبان که زمان آغاز لیگ است به آمادگی لازم می رسیم.

او در این مورد افزود: لیگ هر سال آذر ماه برگزار می شد و تعداد تیم ها کم بود، به همین دلیل فکر کردیم امسال هم در همان تاریخ قبلی برگزار می شود اما فدراسیون گفت تاریخ آغاز مسابقات اول آبان است و شاید کمی دیرتر تمریناتمان را آغاز کردیم اما امیدوارم که به آمادگی لازم برسیم.

خزانی رقابت های فصل پیش روی والیبال بانوان را جذاب تر دانست و گفت: فدراسیون اظهار داشته که هر تیم می تواند هفت بازیکن ملی پوش جذب کند به همین دلیل بازیکنان خوب بین تیم های مختلف تقسیم شده اند و همین باعث می شود که شاهد رقابت های قشنگ تری باشیم. در حالی که سال های قبل 10-12 بازیکن خوب به یک تیم می رفتند و رقابت ها یک طرفه بود اما اکنون تمام تیم ها بازیکن ملی پوش دارند. البته برخی از بازیکنان هم بیرون مانده اند که شاید شرایط خاصی دارند، به عنوان مثال ما به دو ملی پوش درخواست همکاری دادیم اما گفتند که به دلیل شیوع کرونا خانواده هایشان اجازه نمی دهند. از طرف دیگر برخی بازیکنان غیرملی پوش هم هستند که خوب کار می کنند و آنها هم جذب شده اند.

او در مورد هدف تیم خود از حضور در مسابقات گفت: هیچ تیمی از قهرمانی بدش نمی آید، من هم با امکاناتی که در اختیار دارم، تیم بسیار خوب و باانگیزه ای جمع کرده ام و امیدوارم که مقام سال قبل تیم را ارتقاء بدهم چون همیشه تیم هایم خوب کار کرده اند. امیدوارم امسال هم با انسجام تیمی به قولی که به باشگاه داده ام، عمل کنم و روی سکو قرار بگیریم.

سرمربی باریج اسانس کاشان در مورد نحوه برگزاری لیگ اظهار داشت:بازی ها به صورت رفت و برگشت برگزار می شود که در ادامه 8 تیم به پلی آف صعود و ضربدری با هم بازی می کنند، سپس چهار تیم به مرحله نهایی می فرایند که باز هم ضربدری بازی می کنند.

خزانی در پایان گفت: عملکرد فدراسیون امسال شایسته بود اما ای کاش تیم های بیشتری در بخش بانوان شرکت کنند تا بازیکنان بیشتری را پوشش بدهند و تعداد بازی ها هم افزایش پیدا کند. اکنون تیم های زیادی در بخش مردان هستند اما تعداد کمی از آنها در بخش زنان هم تیمداری می کنند؛ ای کاش تیم های مردان به بخش بانوان هم ورود کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جذابیت لیگ والیبال زنان بیشتر می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذابیت لیگ والیبال زنان بیشتر می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید