جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر درمیان برگزار گردید

به گزارش وبلاگ بهروز، اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان درمیان با حضور بشیری زاده فرماندار و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان، بخشداران و دیگر اعضای ستاد شهرستان، در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان درمیان برگزار گردید.

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر درمیان برگزار گردید

به گزارش وبلاگ بهروز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، امیر اسماعیل شهسواری مسئول میراث فرهنگی شهرستان درمیان در این نشست با توجه به پتانسیل های بالای شهرستان درمیان از حیث آثار تاریخی و جاذبه های بی نظیر گردشگری، این شهرستان را از نظر تعداد آثار ثبت شده در فهرست آثار ملی کشور، در رده چهارم استان خراسان جنوبی اظهار داشت.

او با اشاره به این ظرفیت ها، خواهان استفاده بهینه از این پتانسیل توسط کلیه اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان و معرفی این مناطق با همکاری خبرنگار صدا و سیما در شهرستان شد.

شهسواری همچنین اقداماتی را که باید در ادارات شهرستان در مورد تابستان 98 برنامه ریزی گردد و تشکیل 10 کمیته و برگزاری جلسات کمیته ها به ریاست مسئول کمیته ها را یادآور شد و اضافه نمود: باید ریز جزئیات برنامه ها در کمیته ها آنالیز گردد.

بشیری زاده فرماندار درمیان نیز در این جلسه، خواهان همکاری و تلاش مضاعف دستگاه های مختلف برای توسعه و معرفی جاذبه تاریخی و گردشگری شهرستان به مردم و مخصوصاً مسافران و گردشگران ورودی شد و گفت: باید به بهترین وجه ممکن خدماتی شایسته و درخور هموطنانی که شهر ما را به عنوان مقصد یا جهت سفر انتخاب می نمایند، به آن ها ارایه دهیم و ضروری است نهایت تلاش و تلاش خود را در جهت رضایتمندی این عزیزان به کار بندیم.

در ادامه این جلسه مسئولان کمیته ها به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند و در سرانجام جلسه از همکاری های اعضای ستاد خدمات سفر در نوروز 98 با لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

منبع: میراث آریا

به "جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر درمیان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر درمیان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید