جوان رها شده از اعدام عمرش را وقف محیط زیست می&zwnjکند

به گزارش وبلاگ بهروز، خبرنگاران/فارس یک زندانی محکوم به اعدام که با گذشت اولیای دم زندگی دوباره یافته بود، عمرش را وقف محیط زیست کرد.

جوان رها شده از اعدام عمرش را وقف محیط زیست می&zwnjکند

فرزند یکی از محیط بانان، که در جریان یک درگیری محکوم به اعدام شده بود، با گذشت و مهربانی اولیای دم و وساطت و حمایت بهمن ایزدی، فعال محیط زیست و رئیس هیئت مدیره کانون سبز فارس و همچنین گنجه پشتیبان زیست بوم ایران که اولین نهاد نیکوکاری در زمینه حمایت معنوی و مادی از مدافعان و نگاهبانان طبیعت ایران است، از بند اعدام نجات یافت.

به گزارش وبلاگ بهروز به نقل از روابط عمومی محیط زیست فارس، این جوان که در سن 20 سالگی ناخواسته مرتکب این جرم شده بود پس از هفت سال و در سن 27 سالگی از چوبه دار رهایی یافت و با خود عهد بست که عمر خود را صرف حفاظت از محیط زیست و حمایت از حیات وحش کند.

بهمن ایزدی فعال اندیشمند عرصه محیط زیست در این مراسم ضمن ستودن عمل انسان محبت آمیز خانواده اردشیر زیبایی که با مهربانی و عظیم منشی از اجرای حکم قصاص فرزاد هاشمی گذشته و آن جوان را بخشیده بودند، سپاسگزاری کرد و خانواده زیبایی را معلم و الگوی مهر، عطوفت و بخشندگی نامیدند.

ایزدی در ادامه اظهاراتش از فرزاد هاشمی خواست تا هرگز مردانگی و عظیمواری و گذشت خانواده متوفی را فراموش نکند و همچنان که عهد نموده است، عمر خویش را در راه خدمت به خلق و حراست از طبیعت و تنوع زیستی و ترویج مهر و محبت بگذراند.

این اندیشمند محیط زیست در ادامه از آحاد مردم و جانبداران محیط زیست که در مورد رهایی فرزاد هاشمی از زندان و اعدام با حمایت های معنوی و مادی خود از گنجه پشتیبان زیست بوم ایران حمایت کردند نیز قدردانی کرد.

ایزدی گفت: امیدوارم فرزاد پس از آزادی و خلاصی از اعدام که در واقع تولد دوباره او محسوب می گردد با تاسی از حمایت انسان محبت آمیز مردم، عمر سودمندتری داشته و پویاتر، باوقارتر و موثرتر به زندگی ادامه دهد و به انجام کارهای عام المنفعه و نجات سایر موجودات بپردازد و همیشه گذشت، بخشش و یاری به هم نوع و سایر جانداران را سر لوحه زندگی خود قرار دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جوان رها شده از اعدام عمرش را وقف محیط زیست می&zwnjکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوان رها شده از اعدام عمرش را وقف محیط زیست می&zwnjکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید