دسامبر، شلوغ ترین ماه سال 2017 فرودگاه لندن گاتویک

به گزارش وبلاگ بهروز، شرکت هواپیمایی لندن گاتویک (London Gatwick)، انگلستان، ماه دسامبر سال 2017 میلادی را به عنوان شلوغ ترین ماه کاری با افزایش 3.2 میلیون مسافر، اعلام نموده است.

دسامبر، شلوغ ترین ماه سال 2017 فرودگاه لندن گاتویک

لندن گاتویک، ماه دسامبر را با ثبت رکورد شلوغ ترین ماه کاری در سال 2017 در این شرکت هواپیمایی، به خاتمه رساند، به گونه ای که 3.2 میلیون مسافر برای جشن ماه دسامبر، از این فرودگاه پرواز نموده اند و این اندازه حدود 1.5 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

در سال 2017، تعداد 54 میلیون و 600 هزار مسافر از این شرکت هواپیمایی انگلستان استفاده نموده اند که با توجه به سال 2016 میلادی، با رشد 5.2 درصدی به همراه بوده است.

پس از گذشت یک سال از رشد سریع و البته سلسله وار در این شرکت هواپیمایی برای پرواز به مسیرهای طولانی، این شرکت هواپیمایی تصمیم به افزایش 16 درصدی پروازها در مسیرهای طولانی مدت نوی از جمله سنگاپور، رواندا، سیاتل و دنور در ماه دسامبر سال 2017 میلادی برای مسافرانی که خواستار سفرهای طولانی هستند، گرفت.

شبکه طولانی حمل و نقل فرودگاهی شرکت لندن گاتویک در سال 2017 میلادی به 63 شبکه ارتباطی در این شرکت هواپیمایی، ارتقا یافت و گاتویک توانست در طول مدت یک سال 7.3 میلیون مسافر را در مسیرهای طولانی مدت همراهی و جابه جا کند. این اندازه نسبت به سال 2016 میلادی با افزایش تقریبی 1 میلیون نفر مسافر روبه رو بوده است.

اوکلند (Oakland)، سان فرانسیسکو (San Francisco) بیشترین رشد مسیرهای طولانی را در شرکت گاتویک در ماه دسامبر به ثبت رسانده است، چرا که تعداد مسافران در سال گذشته 97 درصد افزایش داشته است.

در همین حال، شبکه جهانی حمل و نقل رو به رشد گاتویک، همچنان حجم حمل و نقل بار به وسیله فرودگاه را افزایش داده و این مسئله در ماه دسامبر با افزایش 33.6 درصدی روبرو بوده است.

استوارت وینگات (Stewart Wingate)، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی گاتویک گفت:

شرکت گاتویک سال گذشته را به عنوان یک سال عالی سپری نموده است، چرا که در این زمان شرکت با رشد سریع پروازهای طولانی مدت و دست یافتن به رکورد چشم گیر و سریع جابه جایی مسافران روبه رو بوده است. بعلاوه شرکت توانسته است مجموعه ای منظم از مسیرهای طولانی تر نو را با مجموع 45 میلیون و 600 هزار مسافر ارائه دهد و شبکه طولانی حمل و نقل شرکت به 63 شبکه، توسعه یابد. رشد صعودی پروازهای طولانی مدت و بعلاوه افزایش محموله ها و بارها در ماه دسامبر، نتیجه ای بسیار چشم گیر و قابل توجه برای شرکت است و ما این هماهنگی جهانی فرودگاه را قطعا تقویت خواهیم کرد. حتی قصد داریم در سه ماه نخست امسال، خدمات نوینی به بوینس آیرس (Buenos Aires)، آستین (Austin) و شیکاگو (Chicago)، که پیش تر آنالیز و مورد تایید مسئولان شرکت هواپیمایی قرار گرفته است، ارائه دهیم.

بعلاوه در این سال ما ما در پی برنامه ریزی ده ساله در گاتویک که تقریبا بزرگ ترین برنامه تابستانی خطوط هوایی انگلستان است، هستیم؛ و در این برنامه ریزی پروازهای هفتگی BA با 15 درصد رشد نسبت به تابستان گذشته روبه رو خواهد شد. برنامه های جاه طلبانه و قابل توجهی برای کسب موفقیت در سال 2017 دست یافته و آن ها را اجرا کردیم و این امر باعث شد تا سالانه 50 میلیون مسافر را با این شرکت هواپیمایی جابه جا نموده و به مقصد برسانیم. این در حالی است که همچنان برای ادامه این موفقیت، به تنظیم استدانداردهای نوی برای گاتویک پرداخته که به ایفای نقش موثر بریتانیا در سطح جهانی، منجر خواهد شد.

منبع: کجارو / breakingtravelnews.com

به "دسامبر، شلوغ ترین ماه سال 2017 فرودگاه لندن گاتویک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسامبر، شلوغ ترین ماه سال 2017 فرودگاه لندن گاتویک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید