شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور

به گزارش وبلاگ بهروز، از مدتی پیش، ششم جولای (16 تیر ماه) به عنوان تاریخ بازگشایی موزه مشهور لوور فرانسه اعلام شده بود.

شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور

موزه لوور فرانسه پس از حدود چهار ماه تعطیلی ناشی از شیوع ویروس کووید-19 برای بازگشایی آماده می گردد.

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، با وجود لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و احتمال حضور نداشتن بسیاری از گردشگران خارجی در فرانسه در چند ماه پیش رو، به نظر می رسد حتی لوور پساقرنطینه نیز بسیار خلوت و بی سر و صداتر از حالت معمول باشد.

از مدتی پیش، ششم جولای (16 تیر ماه) به عنوان تاریخ بازگشایی موزه مشهور لوور فرانسه اعلام شده بود.

این هفته، کارگران آخرین تمهیدات لازم برای بازگشایی موزه ای که مدیرانش از آن به عنوان پربازدیدترین موزه دنیا یاد می نمایند را انجام خواهند داد.

قرار است صندلی های ژل های ضدعفونی نماینده دست در قسمت های مختلف موزه قرار داده گردد، همچنین سیستم رزرو بلیت برای زمان بندی حضور بازدیدنمایندگان در مجموعه در نظر گرفته می گردد و نشانه هایی برای یادآوری رعایت فاصله یک متری و استفاده از ماسک نیز قرار داده خواهد شد.

مسوولان موزه لوور معتقدند شمار اولیه بازدیدنمایندگان از این موزه فقط یک پنجم آمار بازدیدنمایندگان در شرایط پیش از شیوع ویروس کرونا خواهد بود.

پیش از وقوع بحران کرونا، در هر ماه حدود یک میلیون نفر در فصل تابستان از موزه لوور بازدید می کردند که سه چهارم این آمار را گردشگران خارجی تشکیل می دادند.

به گفته مدیر موزه لوور، قرنطینه ناشی از ویروس کرونا خسارت 40 میلیون یورویی را برای این موزه به دنبال داشته است. با این حال مدیر این موزه معتقد است حتی اگر رسیدن به شرایط عادی دو تا سه سال طول بکشد، لوور می تواند این بحران را پشت سر بگذارد.

منبع: عصر ایران

به "شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید