هاشمی نسب: آقای فکری خیال کردی یورگن کلوپ شده ای؟، جلسه بعد از بازی استقلال و نفتچی را فراموش نکن!

به گزارش وبلاگ بهروز، در جریان بازی در چند نوبت بازیکنان تیم مان را تشویق و تهییج کردم که آنها با انگیزه بیشتر به مسابقه ادامه بدهند اما متأسفانه دیدم دروازه بان تیم حریف با کنایه از داخل دروازه ادای من را در می آورد و او هم با کنایه می گوید (آقای مهدی ماشاالله).

هاشمی نسب: آقای فکری خیال کردی یورگن کلوپ شده ای؟، جلسه بعد از بازی استقلال و نفتچی را فراموش نکن!

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فکری که با من ادعای رفاقت دارد در تلویزیون یکطرفه علیه من صحبت نموده و فکر می نماید یورگن کلوپ شده است.

هاشمی نسب: آقای فکری خیال کردی یورگن کلوپ شده ای؟/ جلسه بعد از بازی استقلال و نفتچی را فراموش نکن!

مهدی هاشمی نسب در گفت وگو با فارس، در خصوص شکست تیم فوتبال فولاد مقابل نساجی در دقایق انتهای مسابقه شب گذشته، گفت: حقیقتاً مدت ها است که مصاحبه ای انجام ندادم و هیچ بحثی هم در خصوص داوری بازی و مسائل دیگری که در این مسابقه رخ داد ندارم.

وی اضافه نمود: ما بازی را باختیم و من به عنوان مربی تیم فولاد بعد از انتها مسابقه به کادر فنی نساجی، سیروس دین محمدی، حنیف عمران زاده و صمد مرفاوی تبریک گفتم اما متأسفانه اتفاقاتی رخ داد و صحبت هایی در تلویزیون توسط سرمربی نساجی مطرح شد که جای تأسف دارد.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد: در جریان بازی در چند نوبت بازیکنان تیم مان را تشویق و تهییج کردم که آنها با انگیزه بیشتر به مسابقه ادامه بدهند اما متأسفانه دیدم دروازه بان تیم حریف با کنایه از داخل دروازه ادای من را در می آورد و او هم با کنایه می گوید (آقای مهدی ماشاالله).

هاشمی نسب تأکید کرد: با اینکه این اتفاق زشت بود من چیزی نگفتم و حرفی هم نزدم تا مسابقه تمام شد. یکی از بازیکنان ما به نام امیرحسین باقرپور خیلی ناراحت بود و دیدم بعد از بازی شرایط روحی خوبی ندارد. از او ناراحت شدم و گفتم به جای اینکه الان ناراحتی کنی باید در زمین بیشتر کوشش می کردی اما اشکالی ندارد عرضه داشته باش و در بازی بعد طوری بازی کن که حریفت را بکشی اما به یکباره دیدم دروازه بان حریف دوباره متلک پراکنی کرد و از پشت سر گفت مؤدب باش وقتی من این جمله را شنیدم یک نگاه به او کردم و گفتم پسر جان خجالت بکش کاری نکن رفتاری که در زندگیت ندیدی را نشان بدهم. این بحث ها تمام شد و رفت اما آقای محمود فکری سرمربی نساجی بعد از انتها بازی در تلویزیون صحبت هایی کرد که برای او متأسفم.

وی توضیح داد: محمود فکری که این روزها کت و شلوار به تن می نماید در تلویزیون مدعی شده دوست قدیمی اش یعنی من از الفاظ رکیک استفاده نموده است اما من به او می گویم آقای فکری شما اگر رفیق من بودی در تلویزیون یکطرفه صحبت نمی کردی و در حالی که اصلا از ماجرا خبر نداشتی اینگونه موضع نمی گرفتی.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان یادآور شد: مربی که نمی داند بازیکنش در زمین چه رفتاری نموده در رسانه ملی علیه من موضع گرفته است فکری با من همبازی بوده و در دوران بازی کردنش حتماً هم از من سطح بازی اش بالاتر بوده! و فرق ما الان این است که او سرمربی شده و کت و شلوار می پوشد و فکر می نماید یورگن کلوپ شده است من هم یک مربی درب و داغان هستم که او نگاهش به من اینگونه است.

وی ادامه داد: آقای فکری من در فوتبال برد و باخت زیاد دیده ام اما سن بالای شما باعث شده احترام بگذارم فقط این را بگویم امیدوارم دچار سوء تفاهم نشده باشی بد نیست یک فلش بک به عقب بزنیم و به قدیم، دوست دارم او یادش بیاید که بعد از بازی استقلال و نفتچی باکو که بازی را یک بر صفر با گل من بردیم چه دورهمی در اتاق آقامدد شکل گرفت و دوست دارم سرمربی کنونی نساجی یاد آن روز بیفتد. اتفاقاً آقای سیروس دین محمدی در آن جلسه و دورهمی حضور داشت و اگر دوست داشتید می توانید از او در این مورد سوال کنید.

هاشمی نسب مطرح کرد: من به تیم فوتبال نساجی این برد را تبریک می گویم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم اما محمود فکری رفتارش طوری بود که انگار کرونا را شکست داده است. من در فوتبال بردهای زیادی داشتم که خودم در خیلی از آنها معین کننده بودم ولی هیچ وقت این مدلی یک طرفه به قاضی نرفتم. مدت ها بود مصاحبه ای انجام ندادم اما وقتی دیدم فکری یکطرفه به قاضی رفته مجبور شدم صحبت کنم. اصلاً از او توقع نداشتم در شرایطی که مدعی است هاشمی نسب رفیق من است این مدلی حرف بزند. اصلاً من آدم بده این فوتبال و شما آدم خوب اما باید یاد بگیریم که یکطرفه به قاضی نرویم و حرفی نزنیم باعث ناراحتی و سوء تفاهم برای دیگران گردد.

منبع: عصر ایران

به "هاشمی نسب: آقای فکری خیال کردی یورگن کلوپ شده ای؟، جلسه بعد از بازی استقلال و نفتچی را فراموش نکن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی نسب: آقای فکری خیال کردی یورگن کلوپ شده ای؟، جلسه بعد از بازی استقلال و نفتچی را فراموش نکن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید