ویل اسمیت به مدت 10 سال از حضور در مراسم اسکار محروم شد

به گزارش وبلاگ بهروز، به گزارش خبر کانادا به نقل از خبرگزاری مهر ، هیات مدیره آموزشگاه اسکار شب پیش (صبح آدینه به وقت محلی) تشکیل جلسه داد تا درباره رفتار خشونت آمیز ویل اسمیت در برابر شوخی کریس راک در مراسم اسکار تصمیم گیری کند.

ویل اسمیت به مدت 10 سال از حضور در مراسم اسکار محروم شد

سیلی اسمیت به این کمدین در مراسم اسکار نود و چهارم در نهایت منجر به این شد که ویل اسمیت تا 10 سال از حضور مجازی یا غیرمجازی در مراسم اهدای جوایز آموزشگاه محروم گردد.

ویل اسمیت نیز بلافاصله این تصمیم را پذیرفت و با انتشار بیانیه ای نوشت: من تصمیم آموزشگاه را می پذیرم و به آن احترام می گذارم.

جدیدترین مطالب

سیلی دردسرساز اکران فیلم ویل اسمیت را به تعویق انداخت

نتفلیکس پشت ویل اسمیت را خالی کرد!

ویل اسمیت از آموزشگاه اسکار کناره گیری کرد

حاشیه های سیلی در اسکار ادامه دارد/ویل اسمیت عذرخواهی کرد

در بیانیه آموزشگاه آمده است: اسکار نود و چهارم قرار بود مراسمی برای تجلیل از بسیاری از افراد جامعه ما باشد که در یک سال گذشته آثار فوق العاده ای ارائه نموده بودند؛ با این حال آن لحظات تحت الشعاع رفتار غیرقابل قبول و آسیب زننده ای شدند که از آقای اسمیت روی صحنه دیدیم. در طول پخش زنده مراسم، ما به قدر کافی به آن رفتار نپرداختیم و از این بابت متاسف هستیم. این برای ما فرصتی بود تا برای مهمانان، تماشاگران و خانواده آموزشگاه در سراسر دنیا نمونه باشیم و ما کوتاهی کردیم زیرا برایش آمادگی نداشتیم.

در بیانیه آمده که ویل اسمیت در این مدت می تواند به خاطر نقش آفرینی هایش همچنان نامزد یا برنده جایزه اسکار گردد؛ در عین حال از بردباری و خودداری راک برای تحمل این رویداد قدردانی شده است.

هر چند اسمیت پیش از این از آموزشگاه استعفا نموده بود، بعضی معتقد بودند باید جایزه وی پس از این اتفاق از وی پس گرفته می شد.

54 نفر از شاخه های مختلف تشکیل دهنده هیات مدیره آموزشگاه هستند از جمله ریتا ویلسون، استیون اسپیلبرگ، ووپی گلدبرگ، لورا درن و ایوا دوورنی. از 17 شاخه آموزشگاه هر یک با 3 عضو و 3 عضو اصلی شامل رئیس آموزشگاه در این هیات حضور دارند.

منبع: خبرکانادا

به "ویل اسمیت به مدت 10 سال از حضور در مراسم اسکار محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویل اسمیت به مدت 10 سال از حضور در مراسم اسکار محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید