کنگره آمریکا برای تحریم های جدید علیه حزب الله لبنان آماده می گردد

به گزارش وبلاگ بهروز، منابع خبری گزارش دادند که گروهی از جمهوری خواستار کنگره آمریکا در حال آماده کردن بسته تحریمی جدید علیه حزب الله لبنان هستند.

کنگره آمریکا برای تحریم های جدید علیه حزب الله لبنان آماده می گردد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری وبلاگ بهروز،روزنامه واشنگتن فری بیکن گزارش داد که گروهی از جمهوری خواستار کنگره آمریکا در حال آماده کردن بسته تحریمی جدید علیه حزب الله لبنان هستند.

این گروه از جمهوری خواستار کنگره مدعی هستند که تحریم های جدید دسترسی حزب الله لبنان را به منابع مالی کلیدی قطع خواهد نمود.

طرح جدیدی که واشنگتن فری بیکن به نسخه ای از آن دست یافته، نهاد های مالی و مقامات ارشد دولتی را در کشور های لبنان، ونزوئلا، کوبا و نیکاراگوئه هدف قرار خواهد داد.

این طرح جمهوری خواستار مدعی است که بعضی نهاد ها را در داخل لبنان به عنوان تأمین مالی تروریسم مشخص و دسترسی بانک های همسو با حزب الله را به نظام مالی بین المللی قطع می نماید.

جو ویلسون، رئیس کارگروه امور خارجه و امنیت ملی کمیته مطالعات مجلس نمایندگان آمریکا می گوید که این شدیدترین بسته تحریمی است که کنگره تا به امروز علیه حزب الله لبنان اعمال نموده است.

این طرح که نام قانون 2020 جلوگیری از پول شویی حزب الله لبنان برای آن انتخاب شده، وزارت خزانه داری آمریکا را ملزم به آنالیز این موضوع می نماید که آیا بعضی مناطق خاص در لبنان واجد شرایط نگرانی های اولیه درباره پول شویی هستند یا خیر.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کنگره آمریکا برای تحریم های جدید علیه حزب الله لبنان آماده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنگره آمریکا برای تحریم های جدید علیه حزب الله لبنان آماده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید