گزارش سایت انگلیسی از مهاجم تیم ملی ایران، انصاری فرد، احتیاج ناتینگهام فارست برای پیروزی های بیشتر

به گزارش وبلاگ بهروز، یک سایت انگلیسی در گزارشی به آنالیز آخرین وضعیت مهاجم ایرانی مدنظر ناتینگهام فارست پرداخت.

گزارش سایت انگلیسی از مهاجم تیم ملی ایران، انصاری فرد، احتیاج ناتینگهام فارست برای پیروزی های بیشتر

به گزارش وبلاگ بهروز و به نقل از سایت ناتینگهام پست انگلیس، تیم ناتینگهام فارست فقط در یک بازی فصل جاری چمپیونشیپ به پیروزی رسید و آنها در روزهای اخیر صحبت از انتقال کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی به عنوان بازیکن آزاد کردند. این ملی پوش ایرانی در 27 بازی فصل گذشته برای تیم المپیاکوس یونان 17 گل به ثمر رساند و به نظر می رسد واقعا بازیکنی است که می تواند چیزی را در ناتینگهام فارست تغییر دهد. او قادر به یاری به آیتور کارانکا (سرمربی) جهت کسب پیروزی های بیشتر تیم ناتینگهام فارست است.

این رسانه سپس به نقل از نشریه دیلی میل انگلیس نوشت: باشگاه ناتینگهام فارست در حال مذاکره با کریم انصاری فرد است، اما مشکلاتی برای دریافت اجازه کار این بازیکن دارند. اگر این کار انجام گردد انصاری فرد راهی تیم ناتینگهام فارست خواهد شد. انصاری فرد همان بازیکنی است که ناتینگهام فارست در شرایط فعلی بیشتر از هر بازیکن دیگری به آن احتیاج دارد.

کریم انصاری فرد پس از 3 فصل حضور در سوپر لیگ یونان با بازی برای تیم های آتنی پانیونیوس و المپیاکوس جمعه گذشته قراردادش را با المپیاکوس فسخ کرد و بازیکن آزاد محسوب می گردد. طبق گزارش رسانه های یونانی و انگلیسی تیم های هلندی هیرنوین و اوترخت نیز به دنبال جذب کریم انصاری فرد هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش سایت انگلیسی از مهاجم تیم ملی ایران، انصاری فرد، احتیاج ناتینگهام فارست برای پیروزی های بیشتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش سایت انگلیسی از مهاجم تیم ملی ایران، انصاری فرد، احتیاج ناتینگهام فارست برای پیروزی های بیشتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید