آزار شیطانی دختر دانش آموز با چوبه دار گره خورد

به گزارش وبلاگ بهروز، مرد متاهل که دختر دانش آموز را در باغی در ورامین مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داده بود به اعدام محکوم شد. دو همدست او هم به 10 سال زندان محکوم شدند.

آزار شیطانی دختر دانش آموز با چوبه دار گره خورد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ بهروز، پاییز سال گذشته دختر دانش آموزی با مراجعه به پلیس تهران راز جنایت سیاهی را فاش کرد و گفت: چند روز قبل با پسری به نام سینا در اینستاگرام آشنا شدم.

او به من ابراز علاقه می کرد و مدعی بود قصد ازدواج دارد که من مخالفت کردم. وقتی دید من راضی به ازدواج نمی شوم، خواست دختری را برای ازدواج با او معرفی کنم. من هم یکی از دوستانم به نام فرناز را به او معرفی کردم. سینا و دوستش جلوی مدرسه ما آمدند و من و فرناز را سوار کردند و در خیابان دوری زدیم. قرار شد سینا روز بعد فرناز را به مادرش معرفی کند. روز بعد آنها دوباره سراغ ما آمدند و قرار شد به خانه سینا برویم تا مادرش فرناز را ببیند. اما آنها به باغی در حوالی ورامین رفتند و در آنجا یکی از دوستان شان به نام حامد هم به ما اضافه شد. حامد با تهدید شوکر، مرا در سرویس بهداشتی باغ مورد آزار و اذیت قرار داد و سینا و فرهاد هیچ کمکی برای نجات من نکردند. در جهت خانه هم در ماشین فرناز را مورد آزار قرار داد. دوستم قصد شکایت ندارد اما من از سه متهم شاکی هستم و برای آنها درخواست اشد مجازات دارم.

با توجه به طرح ادعای تجاوز به عنف، پرونده مستقیم به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

پزشکی قانونی هم با معاینه شاکی، ادعای او را تایید کرد. در جلسه رسیدگی به این پرونده، شاکی به ماموران گفت: شرایط روحی بدی دارم. تحت نظر روان شناس هستم و شب ها با کابوس از خواب بیدار می شوم.

سپس سینا در صندلی نهاده شد و گفت: من حامد را به باغ دعوت کردم اما فکر نمی کردم این نقشه را در سر داشته باشد. توان مقابله با او را نداشتم و نتوانستم دختر نوجوان را نجات دهم.

فرهاد هم گفت: من به پیشنهاد سینا با آنها همراه شدم و در ماجرای آزار و اذیت هیچ دخالتی نداشتم.

در خاتمه نوبت به حامد 30ساله رسید که در دفاع از خود گفت: همسرم زایمان نموده و در خانه پدرزنم بود. در خانه تنها بودم که سینا تماس گرفت و به باغ رفتم. با تماشا دو دختر نوجوان وسوسه شد و شاکی را با تهدید آزار دادم اما آزار و اذیت فرناز را قبول ندارم.

پس از دفاعیات متهمان و وکلای آنها، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شده و حامد را به اتهام تجاوز به عنف به اعدام و سینا و فرهاد را به خاطر کشاندن دختران به باغ و مقاومت نکردن در برابر حامد به 10 سال زندان محکوم کردند.

گروه حوادث روزنامه وبلاگ بهروز

منبع: جام جم آنلاین

به "آزار شیطانی دختر دانش آموز با چوبه دار گره خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزار شیطانی دختر دانش آموز با چوبه دار گره خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید