احضار خاطیان بازی استقلال-فولاد به کمیته انضباطی

به گزارش وبلاگ بهروز، رئیس کمیته انضباطی می گوید نمی تواند نام افرادی که قرار است در پرونده ملاقات استقلال و فولادخوزستان به این کیمته فراخوانده شوند را رسانه ای کند.

احضار خاطیان بازی استقلال-فولاد به کمیته انضباطی

به گزارش وبلاگ بهروز، حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت وگو با وبلاگ بهروز در خصوص سوالی در رابطه با پرونده های پرحاشیه این روزها و به خصوص ملاقات جنجالی استقلال و فولادخوزستان گفت: در خصوص بازی استقلال و فولادخوزستان فقط می توانم بگویم که گزارش ها واصل شده و به امید خدا در جلسه ای با حضور تمام اعضا باشد، تصمیم می گیریم که دفاعیه ارسال گردد یا جلسه حضورش باشد. اگر جلسه حضوری لازم باشد، افرادی که با این پرونده مرتبط هستند را احضار می کنیم.

این مقام مسئول در خصوص حواشی ایجاد شده و نقش کمیته انضباطی در کم کردن این حواشی اضافه نمود: کمیته انضباطی هر بازی رسیدگی خودش را دارد اگر گزارش داده باشند. ما حتی در خصوص بازی ها ناظر ویژه انضباطی هم معرفی می کنیم. یک سری تصمیمات تکمیلی خواهیم داشت. ما از حداکثر پتانسلیمان استفاده خواهیم کرد.

حسن زاده از پاسخ به اینکه چه کسانی به کمیته انضباطی فراخوانده خواهند شد، امتناع کرد.

رئیس کمیته انضباطی در خصوص توضیحات سیدعلی که گفته من ویلایی ندارم که به فرهاد مجیدی بدهم گفت: اجازه این ها را افشا نکنیم.

وی در رابطه با استقلال کمیته انضباطی در اساسنامه جدید بیان نمود: ما همواره استقلال داشته ایم و خواهیم داشت.

حسن زاده در خصوص مخالفان آغاز لیگ و رسیدگی به پرونده های بازیکنان و سایر عوامل که در این زمینه موضع گیری نموده اند، گفت: بله پرونده داریم. دفاعیه ارسال شده و در شرف تصمیم گیری است. بعضی بازیکنان که موضوع گیری نموده اند، برایشان ابلاغیه فرستادیم و منتظر دفاعیه آنها برای تصمیم گیری هستیم.

  • اتهام بزرگی که باعث اخراج مجیدی شد| رمزگشایی از ماجرای ویلای امیردشت
منبع: همشهری آنلاین

به "احضار خاطیان بازی استقلال-فولاد به کمیته انضباطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احضار خاطیان بازی استقلال-فولاد به کمیته انضباطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید