دنبال معافیت کفالت هستم، به هر تیمی می روم جز فجر!

به گزارش وبلاگ بهروز، محمدحسین مرادمند در مورد بحث خدمت سربازی اش و اینکه گفته می گردد مشمول خدمت شده است، گفت: یکسری شیطنت ها می گردد. نمی دانم این اتفاقات از کجا می آید. برای من ناراحت کننده است. آقا فرهاد (مجیدی) همواره حرف قشنگی می زند. او می گوید اگر می خواهی بازیکن بزرگی بشوی، همواره گوش بده و از کنارش بگذر. می خواهند جوی علیه استقلال راه بیاندازند که من از کنارش رد شدم و یک کلمه هم حرف نزدم.

دنبال معافیت کفالت هستم، به هر تیمی می روم جز فجر!

وی تاکید نمود: من سرباز نیستم. دفعه قبل به اردوی تیم ملی دعوت شدم و از قانون استفاده کردم و تا 30 سالگی می گردد از آن استفاده کرد. البته این قانون 6 ماه یکبار تمدید می گردد. باید حضور در تیم ملی استمرار داشته باشد.

مدافع تیم استقلال در ادامه یادآور شد: من تا الان از معافیت های مختلف مثل معافیت تحصیلی استفاده کردم. این اتفاقات باعث شد دنبال معافیت کفالت هم بروم.

مرادمند در خصوص احتمال انتقال به تیم فجر سپاسی در نیم فصل برای گذراندن خدمت سربازی اظهار کرد: هرجا بروم، فجر نمی روم!

وی با بیان اینکه از اظهارات مدیرعامل باشگاه فجر در خصوص خودش ناراحت است، گفت: فجر با پرسپولیس بازی داشت و آن بازی را باختند ولی مدیرعامل فجر در خصوص من مصاحبه کرد. شما با پرسپولیس بازی داری و باختی چرا در خصوص من مصاحبه می کنی؟

مدافع استقلال درباره اینکه فجر هم تیم بزرگی است، توضیح داد: قصد بی احترامی به فجر نداشتم. همواره می گفتم شیراز باید تیم لیگ فزونی داشته باشد اما باید احترام بگذارند. من دلخور شدم چون فضای خوبی نبود که در خصوص شخص من صحبت نمایند. باید احترام می گذاشتند.

مرادمند که با برنامه استادیوم تبادل نظر می کرد، اظهار کرد: هنوز امکانش هست که سرباز بشوم.

وی بعلاوه درباره شرایط خدمت سربازی سیاوش یزدانی دیگر مدافع استقلال هم گفت: فکر می کنم سیاوش هم شرایط مرا دارد. دقیق خبر ندارم و آگاه نیستم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دنبال معافیت کفالت هستم، به هر تیمی می روم جز فجر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنبال معافیت کفالت هستم، به هر تیمی می روم جز فجر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید