انتقاد رسانه ها از پنهانکاری آمازون در خصوص تلفات کرونایی

به گزارش وبلاگ بهروز به نقل از سی ان بی سی، بر اساس اطلاعات پراکنده ای که آمازون تا به حال منتشر نموده تا به حال هفت تن از کارکنان انبارهای آمازون به علت ابتلاء به کرونا فوت نموده اند. اما رسانه های آمریکا بر این باورند که آمازون هنوز آمار واقعی و دقیقی را در این زمینه منتشر ننموده است.

انتقاد رسانه ها از پنهانکاری آمازون در خصوص تلفات کرونایی

آمازون علیرغم درخواست گسترده رسانه های مختلف حاضر به افشای تعداد دقیق کارکنان خود که به علت کرونا جان داده اند، نشده و البته سایر شرکت های فناوری آمریکا هم در این زمینه رفتار شفافی نداشته اند.

در هفته جاری آمازون خبر مرگ سه تن دیگر از کارکنان انبارهای خود در آمریکا را به علت ابتلاء به کرونا تأیید نموده است. آنالیز های وبلاگ بهروز آمریکایی نشان می دهد ممکن است تعداد کارکنان آمازون که به کرونا مبتلا شده اند تا 900 نفر هم باشد و این افراد با رفت و آمدهای خود و به خصوص با لمس بسته های ارسالی آمازون به دیگر نقاط می توانند این ویروس را به طور گسترده منتقل نمایند.

دیوید کلارک مدیر امور عملیاتی آمازون در مصاحبه خود با برنامه 60 دقیقه شرکت سی بی اس آمریکا در تاریخ 10 می مدعی شده که افشای آمار دقیق مرگ و میر در آمازون به علت ابتلاء به کرونا کاری بی فایده است و به جای این کار باید بر روی شرایط ابتلای اقوام و نزدیکان این افراد به کرونا تمرکز کرد. همین مساله باعث شده که رسانه های امریکا به این نتیجه برسند که آمار مرگ و میر واقعی ناشی از ابتلاء به کرونا در آمازون بسیار فراتر از هفت نفر باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتقاد رسانه ها از پنهانکاری آمازون در خصوص تلفات کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد رسانه ها از پنهانکاری آمازون در خصوص تلفات کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید