اورواچ 2 پس از عرضه کاملا جایگزین اورواچ 1 خواهد شد

به گزارش وبلاگ بهروز، چندی پیش تعدادی از سازندگان بازی اورواچ 2 (Overwatch 2) تصمیم گرفتند به سؤالات هواداران پاسخ دهند. یکی از نکات جالبی که به آن اشاره شد، این بود که بازی اورواچ 2 به طور کامل جایگزین شماره 1 خواهد شد. این جایگزینی از ماه مهر (اکتبر) شروع خواهد شد.

اورواچ 2 پس از عرضه کاملا جایگزین اورواچ 1 خواهد شد

تعدادی از کارمندان بلیزارد در این گفت و گو در خصوص اورواچ 2 گفتند:

شما می توانید اورواچ 2 را روی کنسول های نسل 8 و 9 به همراه کامپیوتر تجربه کنید. نکته اینجاست که برخلاف بسیاری از مجموعه های دیگر، بلیزارد تصمیم گرفته تا شماره 2 را به طور کامل جایگزین شماره 1 کند. این کار کاملاً منطقی به نظر می رسد. اول اینکه اورواچ 2 رایگان است به همین خاطر همه افراد به آن دسترسی خواهند داشت. دوم اینکه بلیزارد به طور کامل می تواند روی این بازی متمرکز باشد. به همین خاطر می تواند یک عنوان بسیار خوب را عرضه کند.

چیزی تا عرضه نسخه آزمایشی این بازی نمانده است. این نسخه بتا بخش بازیکن علیه بازیکن (PvP) را خواهد داشت. همینطور اینکه تعدادی از موارد تازه مثل بازی های 6 نفر علیه 6 نفر و قهرمان های تازه از همین نسخه بتا در دسترس خواهند بود.

یکی از نکات مهم در خصوص بازی اورواچ 2 پویا بودن آن است. زمانی که این بازی معرفی گردید نقدها زیادی به آن شد. مخصوصاً اینکه بسیاری از افراد باور داشتند که اورواچ 2 ارزش اینکه یک بازی کامل جداگانه باشد را ندارد. این حرف تا حدی منطقی است به دلیل اینکه شماره 2 نسبت به شماره 1 تغییر چندانی نداشته است.

حال بلیزارد اظهار داشت که اورواچ 2 یک عنوان رایگان است. این موضوع برای این مجموعه به شدت اهمیت دارد. مخصوصاً اینکه بازار عناوین رایگان در حال حاضر به شدت داغ بوده و اورواچ باید بسیار خوب عمل کند. البته با توجه به سبک خاص این بازی و هواداران زیاد آن قطعاً استقبال زیادی از اورواچ 2 خواهد شد.

بازی اورواچ 2 یک عنوان پویا است. به این معنا که در طور زمان توسعه پیدا خواهد نمود تا به یک بازی قدرتمند تبدیل گردد. حال باید دید که بلیزارد در زمینه پشتیبانی از این بازی چگونه عمل خواهد نمود.

منبع: GameInformer.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "اورواچ 2 پس از عرضه کاملا جایگزین اورواچ 1 خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اورواچ 2 پس از عرضه کاملا جایگزین اورواچ 1 خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید