ترامپ: تست کرونا می دهم

به گزارش وبلاگ بهروز، رئیس جمهور آمریکا که چند روز قبل با یک مقام برزیلی مبتلا به ویروس کرونا دیدار داشته، گفت که احتمالاً در آینده نزدیک آزمایش کرونا خواهد داد.

ترامپ: تست کرونا می دهم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بهروز به نقل از شبکه خبری سی بی اس (CBS News)، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه در یک نشست خبری در کاخ سفید اذعان کرد که به احتمال زیاد در آینده نزدیک آزمایش کرونا خواهد داد.

دونالد ترامپ که پس از اعلام حالت اضطراری ملی برای مبارزه با کرونا جوابگوی سؤالات وبلاگ بهروز بود، در پاسخ به سؤالی درباره احتمال آزمایش دادنش برای تشخیص ابتلای احتمالی به ویروس کرونا به دلیل دیدار هفته گذشته اش با یک مقام برزیلی مبتلا به کرونا گفت: به احتمال زیاد من برای تشخیص کرونا تحت آزمایش قرار خواهم گرفت.

اما ترامپ که پیش از این بارها در برابر آزمایش دادن برای تشخیص کرونا مقاومت کرده بود، مدعی شد: البته آزمایش دادن من به این دلیل نیست که در کنار یک مقام برزیلی که تست کرونایش مثبت اعلام شده، عکس گرفته ام. دلیل من این است که فکر می کنم بالاخره باید این کار را انجام بدهم.

روز پنج شنبه رسانه ها از مثبت اعلام شدن تست کرونای فابیو واین گارتن مسئول ارتباطات و رسانه نهاد ریاست جمهوری برزیل که به همراه جیر بولسونارو رئیس جمهور این کشور در اقامتگاه شخصی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با وی دیدار کرده بود، خبر دادند.

البته رسانه های برزیلی به نقل از منابع آگاه در دولت این کشور خبرهایی را نیز درباره ابتلای شخص رئیس جمهور برزیل به ویروس کرونا منتشر کرده اند، اما جیر بولسونارو همچنان ادعا می کند که نتیجه تست کرونایش مثبت نبوده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترامپ: تست کرونا می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: تست کرونا می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید