ترامپ تیک تاکرا در آمریکا ممنوع می نماید

به گزارش وبلاگ بهروز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ادامه رویکرد ضدچینی خود به دنبال ممنوع کردن استفاده از اپلیکیشن چینی تیک تاک در ایالات متحده است.

ترامپ تیک تاکرا در آمریکا ممنوع می نماید

بعضی منابع خبری قبلاً به اسنادی دست یافته بودند که نشان می داد دولت ترامپ می خواهد مالک چینی تیک تاک یعنی بایت دنس را مجبور کند تا این اپلیکیشن را به یک شرکت آمریکایی بفروشد.

بعضی وبلاگ بهروز رسانه های آمریکایی که گزارشگر ثابت کاخ سفید هستند، با انتشار پیغام هایی در توئیتر خود اعلام نموده اند که رئیس جمهور در زمان پرواز با هواپیمای ایرفورس وان اعلام نموده که میخواهد استفاده از اپلیکیشن به اشتراک گذاری ویدئوی تیک تاک را در آمریکا ممنوع کند.

بنابراین ترامپ حتی تمایلی به فروخته شدن بایت دنس به شرکت های آمریکایی ندارد.

پیشتر اخباری منتشر شده بود که نشان می داد مایکروسافت علاقمند به خریداری اپلیکیشن تیک تاک است ولی مخالفت ترامپ مانع از نهایی شدن این خرید خواهد شد. احتمال می رود ترامپ برای نهایی کردن این تصمیم خود یک فرمان اجرایی اضطراری نیز صادر کند. این اتفاق ظرف یکی دو روز آینده خواهد افتاد.

دو روز قبل کوین میر مدیرعامل اجرایی تیک تاک نامه ای سرگشاده منتشر و تصریح نموده بود که این اپلیکیشن دشمن آمریکا نیست و همه اقدامات لازم را برای تسهیل دسترسی درازمدت به قابلیت ها و امکانات خود و نیز کسب موفقیت انجام خواهد داد. وی وعده داد که تیک تاک پلتفرمی امن و قابل اتکا برای دهها میلیون خانواده آمریکایی باقی بماند.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ تیک تاکرا در آمریکا ممنوع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ تیک تاکرا در آمریکا ممنوع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید