ترامپ رأی خود را به صندوق انداخت

به گزارش وبلاگ بهروز، ایرنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا صبح شنبه به یکی از صندوق های رای گیری پیش از موعد در فلوریدا رفت و رای خود را به صندوق انداخت.

ترامپ رأی خود را به صندوق انداخت

دونالد ترامپ که اقامتگاه قانونی خود را از نیویورک به فلوریدا تغییر داده است، از شامگاه گذشته در ساختمان شخصی خود در مارالاگو حضور دارد و قرار است پس از رای دادن در سه گردهمایی انتخاباتی در ایالت های مختلف شرکت کند.

جمعی از طرفداران ترامپ هم در مقابل محل رای دادن او تجمع کردند.

فلوریدا یکی از ایالت های سرنوشت ساز در انتخابات فعلی آمریکا است هرچند که تقریبا به طور سنتی در تمام انتخابات، نامزد جمهوریخواه در آن برنده شده است.

تا به امروز 54 میلیون و 246 هزار و 796 رای به صورت پستی و حضوری در ایالت های مختلف آمریکا به صندوق ها ریخته شده است. بر این اساس در ایالت فلوریدا هم تا روز گذشته چهار میلیون و 771 هزار و 956 نفر معادل 34 درصد آرای ثبت نام شده برای این انتخابات به صندوق های رای ریخته شده است که 2 میلیون و 110 هزار و 366 رای متعلق به دموکرات ها بوده است.

13 آبان ماه سال جاری به عنوان روز اصلی رای گیری است و انتخابات در آن روز انتها می یابد. علاوه بر ریاست جمهوری، انتخابات بخشی از سنا، تمام مجلس نمایندگان و مقامات محلی نیز در جریان است.

تا به امروز نظرسنجی ها از پیشتازی بایدن در سطح ملی خبر می دهند.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ رأی خود را به صندوق انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ رأی خود را به صندوق انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید