تهرانی ها چه نام هایی برای فرزندانشان انتخاب می نمایند؟

به گزارش وبلاگ بهروز، در سه ماه نخست سال 98 در استان تهران نام های امیرعلی و فاطمه بیشترین فراوانی را در میان اسامی انتخاب شده داشتند.

تهرانی ها چه نام هایی برای فرزندانشان انتخاب می نمایند؟

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ بهروز، براساس گزارش های سازمان ثبت احوال استان تهران، در سه ماه نخست سال 98(فروردین،اردیبهشت،خرداد) بعضی از نام های دخترانه و پسرانه بیشترین فراوانی را در میان اسامی دیگر داشتند.در فروردین ماه اسامی پسرانه به ترتیب امیرعلی، سامیار، امیرحسین، علی، امیرعباس، کیان ،محمدحسین، ماهان، کارن، آراد و اسامی دخترانه به ترتیب فاطمه، حلما، بهار، زهرا ،باران، مرسانا، آوا، نورا، هانا و ریحانه جزو بیشتر اسامی انتخابی بودند.

در اردیبهشت ماه امسال نیز این اسامی مشابه فروردین ماه اما با کمی تفاوت بود؛ به طوری که برای پسران به ترتیب نام های امیرعلی، علی، سامیار، امیرحسین، آراد، کیان، آریا، امیرعباس، کارن، ماهان و برای دختران به ترتیب نام های فاطمه، حلما، مرسانا، آوا ،زهرا، بهار، هانا، باران، مهرسا و سلین اسامی دارای بیشترین فراوانی بودند.

در خردادماه امسال نیز اسامی دارای بیشترین فراوانی برای پسران به ترتیب امیرعلی، علی، سامیار، امیرحسین، آریا، آراد ،امیرعباس، محمدحسین،حسین، کیان و اسامی برای دختران نیز فاطمه، حلما، زهرا، آوا ،مرسانا ،هانا، نفس، باران، مهرسا و نورا بود.

منبع:فارس

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تهرانی ها چه نام هایی برای فرزندانشان انتخاب می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهرانی ها چه نام هایی برای فرزندانشان انتخاب می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید