حمیداوی: گل محمدی فقط برای هدایت تیم ملی از ما جدا می شود، صحبتی با عالیشاه نداشته ایم

به گزارش وبلاگ بهروز، مالک باشگاه شهر خودروی مشهد بار دیگر تأکید کرد، به یک شرط با جدایی یحیی گل محمدی از این تیم موافقت خواهد کرد.

حمیداوی: گل محمدی فقط برای هدایت تیم ملی از ما جدا می شود، صحبتی با عالیشاه نداشته ایم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بهروز، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو در حاشیه بازی پرسپولیس - نساجی درباره حضورش در ورزشگاه آزادی گفت: روز جمعه بود و ما هم دوست داشتیم بازی را ببینم. ضمن اینکه انصاری فرد از من دعوت کرد و من هم دعوت او را قبول کردم.

وی درباره پیشنهادات گل محمدی و ادامه کارش در شهر خودرو شرح داد: خود یحیی هم در این باره صحبت کرده است. ببینید اگر قرار حضور در تیم ملی بوده و عزت و شرف ایران مطرح باشد، موافق رفتن یحیی خواهیم بود، ولی در غیر این صورت مخالف رفتن سرمربی تیم مان هستیم.

مالک باشگاه شهر خودرو درباره احتمال جدایی چند بازیکن شهر خودرو در نیم فصل گفت: من اطلاعی ندارم.

حمیداوی در پاسخ به شایعه حضور عالیشاه در شهر خودرو گفت: من خودم هم این موضوع را در رسانه ها خواندم و صحبتی با امید عزیز نکرده ایم. ما لیستی از یحیی نگرفتیم، ولی ان شاءالله در آغاز تمرینات که روز دوشنبه است لیست را از گل محمدی می گیرم.

وی درباره جذب بازیکن جدید اظهار کرد: ما با دو گزینه خارجی، یک فوروارد و یک هافبک صحبت کردیم و ان شاءالله بعد از اینکه به توافق نهایی برسیم، اسامی آنها را اعلام خواهیم کرد.

مالک باشگاه شهر خودرو در سرانجام در پاسخ به این سؤال که از شرایط شهر خودرو راضی است، شرح داد: اگر بگویم راضی هستم، درست نیست. ما در دو سه بازی آخر دچار مشکل شدیم و در بازی با تراکتور بی تجربگی کردیم. ما به تجربه تراکتوری ها باختیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمیداوی: گل محمدی فقط برای هدایت تیم ملی از ما جدا می شود، صحبتی با عالیشاه نداشته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: گل محمدی فقط برای هدایت تیم ملی از ما جدا می شود، صحبتی با عالیشاه نداشته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید