دلیل عجیب ترامپ برای نزدن ماسک در شرایط کرونایی

به گزارش وبلاگ بهروز، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به این سوال که چرا از ماسک استفاده نمی کند گفته است نمی خواهد با زدن ماسک خبرنگاران از دیدن او لذت ببرند.

دلیل عجیب ترامپ برای نزدن ماسک در شرایط کرونایی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بهروز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از فراوری دستگاه تنفس مصنوعی و تجهیزات محافظت شخصی در کارخانه خودروسازی فورد به میشیگان بازدید کرد و سپس بدون ماسک در مقابل وبلاگ بهروز بدون ماسک حاضر شد.

به گزارش بی بی سی، ترامپ به وبلاگ بهروز گفت که هنگام بازدید از کارخانه ماسک زده بوده اما در مقابل دوربین ها ترجیح داده که ماسک خود را بردارد چون نمی خواسته وبلاگ بهروز از دیدن او با ماسک لذت ببرند و می خواسته حرف بزند.

پیشتر دادستان کل ایالت میشگان به ترامپ هشدار داده بود که که باید حین ملاقات از مراکز صنعتی در این ایالت ماسک به صورت داشته باشد.

او گفت که چون به طور مداوم مورد آزمایش کرونا قرار می گیرد، ضرورتی به استفاده از ماسک ندارد. ترامپ اضافه نمود که آخرین بار صبح دیروز آزمایش کرونا داده است که جواب آن منفی بوده است.

ویروس کرونا سرتاسر آمریکا را در نوردیده و بر اساس آخرین آمار (صبح امروز) بیش از 96 هزار و 359 نفر در سراسر آمریکا جان خود را در اثر ابتلا به بیماری کووید19 از دست داده اند.

ویروس همچنین تا به امروز یک میلیون و196 هزار نفر را در آمریکا مبتلا نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دلیل عجیب ترامپ برای نزدن ماسک در شرایط کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل عجیب ترامپ برای نزدن ماسک در شرایط کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید