رضاوند: مقابل پیکان خوب بازی نکردیم و باید بهتر از اینها باشیم، استقلال باید قاطعانه ببرد

به گزارش وبلاگ بهروز، آرش رضاوند، هافبک تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که استقلال باید در بازی هایش قاطعانه مقابل حریفان به پیروزی دست پیدا کند.

رضاوند: مقابل پیکان خوب بازی نکردیم و باید بهتر از اینها باشیم، استقلال باید قاطعانه ببرد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بهروز، آرش رضاوند درباره فزونی 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال، گفت: بازی سنگینی بود. زیاد خوب بازی نکردیم، اما خدا را شکر که بازی را بردیم. باید بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم قاطعانه تر بازی ها را ببریم.

وی در خصوص عملکرد خودش توضیح داد: شرایط بهتر شده است، اما من و هم دیگر بازیکنان می توانیم بهتر از این باشیم. طرفداران از ما توقع دارند و باید بهتر از این باشیم. باید به شکلی باشیم که در بدترین حالت مان هم به پیروزی دست پیدا کنیم. کادر فنی یک هفته نشده است که آمده و احتیاج به زمان دارد. فاصله بازی ها کم است و فکر کنم در تعطیلات عید نزدیک به 14، 15 روز فرصت داریم کار کنیم تا به چیزی که طرفداران مدنظر دارند، برسیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در رابطه با اُفت استقلال در مقاطعی از بازی با پیکان گفت: واقعیتش خوب بازی نکردیم، اما مهم پیروزی بود. بازی کردن با پیکان سخت است، چون می ترسی در زمین آنها اوت دستی بدهی! حریف مستقیم بازی می نماید و ناخودآگاه عقب می کشیم. آنها چه در زمین خودشان و چه زمین ما پرتاب اوت دارند و تا تیم بخواهد بالا بیاید، طول می کشد. باید آنقدر خوب کار کنیم که با این شیوه نیز مقابله کنیم.

کمالوند: پیروزی های استقلال ثمره کوشش فکری است، قول دادند تا سه شنبه پنجره باز گردد

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ بهروز بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضاوند: مقابل پیکان خوب بازی نکردیم و باید بهتر از اینها باشیم، استقلال باید قاطعانه ببرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاوند: مقابل پیکان خوب بازی نکردیم و باید بهتر از اینها باشیم، استقلال باید قاطعانه ببرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید