رنج جدیدی از شماره سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل وارد بازار شد

به گزارش وبلاگ بهروز، شاتل موبایل رنج تازه شماره سیم کارت های هوشمند خود را با پیش شماره 0998 و کد 24 به بازار ارتباطات کشور عرضه کرد.

رنج جدیدی از شماره سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل وارد بازار شد

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه با پوشش سراسری 4G/5G طی سال های گذشته، خود را با رنج شماره های 099810 الی 099823 به بازار عرضه نموده بود، هم اکنون بلوک تازه شماره های خود را با رنج 099824 در دسترس متقاضیان بازار ارتباطات کشور قرار داده است.

شاتل موبایل به عنوان تنها اپراتور دانش بنیان تلفن همراه کشور و ارائه دهنده سیم کارت هوشمند در ایران، امکان اتصال اتوماتیک به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکین سیم کارت های خود فراهم نموده و در قالب فناوری نوآورانه و انحصاری سیم کارت هوشمند، با تحلیل مداوم شبکه های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به صورت کاملا هوشمند انتخاب می نماید.

لازم به ذکر است این اپراتور با هدف توسعه قابلیت های سیم کارت هوشمند شاتل موبایل، راه چاره انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان را در سراسر کشور پیاده سازی نموده تا مشترکین شاتل موبایل علاوه بر بهره مندی از انتخاب هوشمند شبکه بتوانند با شماره گیری کددستوری #8*1* یا با مراجعه به مدیریت اینترنتی حساب یا اپلیکیشن شاتل موبایل من، از شرایط اتصال شبکه رادیویی میزبان سیم کارت خود آگاه شوند و یا با تغییر شبکه رادیویی میزبان، از میان هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور، شبکه مطلوب خود را انتخاب کنند.

از سایر خدمات متمایزی که اپراتور شاتل موبایل برای مشترکین خود فراهم نموده می توان به قابلیت انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، اشتراک رایگان سرویس فیلم و سریال نماوا، تعرفه ویژه مصرف آزاد و ارائه متنوع ترین و ارزان ترین بسته های اینترنت همراه و ترکیبی اشاره نمود.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب و خرید شماره های رند و عادی رنج تازه می توانند علاوه بر امکان مراجعه حضوری به بیش از پس از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور، به وسیله و یا تماس با شماره 09981000000 اقدام کنند.

منبع: شبکه چی

به "رنج جدیدی از شماره سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل وارد بازار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنج جدیدی از شماره سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل وارد بازار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید