زیدان مقصر اصلی شرایط بد رئال مادرید است

به گزارش وبلاگ بهروز، هواداران رئال مادرید سرمربی فرانسوی را مقصر اصلی شرایط بد تیمشان می دانند.

زیدان مقصر اصلی شرایط بد رئال مادرید است

به گزارش وبلاگ بهروز و به نقل از آس، زین الدین زیدان جایگاه سابق خود را نزد طرفداران رئال مادرید از دست داده است. سرمربی فرانسوی، فصل گذشته و زمانی که سفیدپوشان روزهای بدی را سپری می کردند به عنوان ناجی به مادرید برگشت. طرفداران پس از سه قهرمانی پیاپی تیشمان به زیدان باور داشتند و معتقد بودند که می تواند شرایط را عوض کند. او قول تغییر داد اما زمانی که این اتفاق رخ نداد باعث شد اعتماد طرفداران از بین برود. 57 درصد طرفداران معتقدند که مسئول اصلی وضعیت بد مادرید، زیدان است. این موضوع در نظرسنجی آس معین شد. سایت اسپانیایی از کاربران خواست که مقصر اصلی شرایط کنونی مادرید را از میان سرمربی و بازیکنان انتخاب کنند.

72 هزار و 657 نفر در این نظرسنجی شرکت کردند و 43 درصد معتقد بودند که بازیکنان مقصر هستند.

شکست 3 بر صفر مادرید برابر پاری سن ژرمن در هفته نسخت لیگ قهرمانان اروپا این تیم را وارد بحران نگران کننده ای کرد. سفیدپوشان از شروع فصل تا امروز تنها در یک بازی پیروزی قاطع به دست آوردند. این تیم توانست سلتاویگو را شکست دهد اما برابر وایادولید و ویارئال مساوی کرد. مادرید در حالی لوانته را 3 بر 2 شکست داد که ابتدا سه گل به ثمر رسانده بود اما در ادامه دو گل دریافت کرد و ممکن بود در لحظات پایانی پیروزی اش را از دست بدهد.

مادرید در حالی سه بازی مهم (سویا، اوساسونا و اتلتیکومادرید) پیش رو دارد که طرفداران، دیگر به سرمربی تیمشان اعتماد ندارند. برنامه ریزی فصل جدید و نتایج بد این بی اعتمادی را به وجود آوردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زیدان مقصر اصلی شرایط بد رئال مادرید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان مقصر اصلی شرایط بد رئال مادرید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید