سه شنبه ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو ها

به گزارش وبلاگ بهروز، قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: از روز سه شنبه (23 اردیبهشت) سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو ها فعال است و مالکان خودرو های نام برده می توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

سه شنبه ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو ها

حمید قاسمی ده چشمه قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گفت وگو با خبرنگار، با اشاره به ثبت نام متقاضیان گازسوز کردن خودرو ها گفت: از آنجا که سامانه قبلی دارای خطا هایی بود، این سامانه جدید به زیرساخت های اطلاعاتی مثل ثبت احوال و شاهکار و ... متصل است و صاحبان خودرو می توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن همراه خود که متعلق به مالک خودرو باشد به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری نمایند.

او ادامه داد: استفاده خودرو های عمومی از این خدمات رایگان است و براساس مصوبه شورای عالی اقتصاد دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی شامل وانت های سبک و سنگین، تاکسی ها و مسافربر های شخصی به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای مالکان خودرو ندارد.

قاسمی ده چشمه اضافه نمود: سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو ها از روز سه شنبه (23 اردیبهشت) فعال است و مالکان خودرو های نام برده می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند.

به گفته قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی؛ افرادی که در گذشته از این در سامانه قبلی ثبت نام کردند و پیامک های فراخوان برای آن ها ارسال شده باید به این پیامک ها توجه نمایند و به سایت یا شماره تلفن هایی که در پیامک اعلام شده مراجعه نمایند، زیرا در غیر این صورت نوبت آن ها از لغو می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سه شنبه ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه شنبه ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید