صورت های مالی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصویب شد

به گزارش وبلاگ بهروز، مجمع عمومی سالانه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

صورت های مالی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصویب شد

به گزارش گروه مالی وبلاگ بهروز به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجمع عمومی عادی و فوق العاده صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با هدف بررسی عملکرد مالی سال 1399 و تصویب بودجه سال 1401 با حضور حجت الله عبدالملکی به عنوان رئیس مجمع، محمد کبیری معاون امور تعاون، اعضای هیئت مدیره صندوق و اعضای مجمع عمومی (وزارت امور مالی و دارایی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه و وزارت صنعت، معدن و تجارت)، برگزار گشت.

در این مجمع با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقرر شد سقف ضمانت نامه برای تعاونی های کارآفرین پیشرو به مبلغ 30 میلیارد تومان افزایش یابد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر اعضای مجمع در این نشست با تقدیر از عملکرد صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به بیان نکات مهمی پیرامون فعالیت های صندوق و همچنین برنامه های آینده اشاره کرد.

در این جلسه مهدی حسین نژاد مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، گزارشی از فعالیت های صندوق را در سال 1399 ارائه کرد.

حسابرس مستقل و بازرس قانونی (سازمان حسابرسی) گزارشی از نحوه عملکرد و صورت های مالی شامل سود و زیان و تراز نامه ارائه داد و نظر نهایی حسابرس در خصوص صورت های مالی منتهی به 30 اسفند 1399 مطلوب اعلام شد.

در این نشست مجمع عمومی فوق العاده صندوق هم برگزار گشت که نمایندگان اعضای مجمع، نقطه نظرات خود را خصوص بودجه سال 1401 صندوق مطرح کردند و در انتها این جلسه بودجه سال 1401 به تأیید اعضای مجمع رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "صورت های مالی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صورت های مالی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید