ظهرابی: امیدوارم با جهانی شدن هندبال نگاه ها عوض گردد، می توانیم با مدال بازگردیم

به گزارش وبلاگ بهروز، مربی تیم ملی هندبال گفت: امیدوارم نگاه ورزش ما با حضور در مسابقات جهانی به هندبال عوض گردد و بتوانیم شرایط بهتری را رقم بزنیم.

ظهرابی: امیدوارم با جهانی شدن هندبال نگاه ها عوض گردد، می توانیم با مدال بازگردیم

مسعود ظهرابی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بهروز در مورد کسب سهمیه مسابقات جهانی هندبال به وسیله تیم ملی کشورمان، گفت: به جامعه هندبال و ورزش ایران این پیروزیت را تبریک می گویم. پنج بازی در مسابقات قهرمانی آسیا انجام دادیم که نوسان زیادی داشتیم. نباید اجازه می دادیم بازی با کویت پایاپای پیش برود و در ثانیه آخر پیروز شویم.

وی اضافه کرد: اگر اشتباهات فردی بازیکنان در شوت های پایانی را کنترل کنیم و آرامش بیشتری داشته باشیم، پیروز تر خواهیم بود. در حال حاضر فشار روی تیم کم شده و می توانیم راحت تر بازی کنیم.

مربی تیم ملی هندبال کشورمان در مورد بازی با تیم بحرین، گفت: پیش بینی می کنم بازی خوبی را با بحرین داشته باشیم. حتی با بازیکنان مان این توانایی را داریم که این تیم را شکست دهیم و امیدوارم با مدال خوشرنگ به ایران برگردیم. در این تورنمنت و اردوها بازی های تدارکاتی خوبی داشتیم. در تورنمنت قطر و اسپانیا شرکت کردیم البته حضورمان در تورنمنت رومانی هم کنسل شد اما در نهایت بچه ها هماهنگی خوبی دارند. جدول مسابقات هم به گونه ای بود که ابتدا بازی های راحت تری داشتیم و هماهنگ تر شدیم.

ظهرابی یادآور شد: فدراسیون زحمت زیادی کشید امیدوارم نگاه ورزش ما با حضور در مسابقات جهانی به هندبال عوض گردد و بتوانیم شرایط بهتری را برای هندبال رقم بزنیم. قول می دهم اگر بچه ها برنامه ها و اهداف را پیاده نمایند به مدال می رسیم.

وی اظهار داشت: باید بگوییم سال 2015 هم به مسابقات جهانی رفتیم اما 6 سال از آن گذشته و سه دوره بعد از آن را از دست دادیم. فدراسیون سیاست خوبی را در پیش گرفته تا حضور ما در مسابقات جهانی مداوم باشد و اینگونه نباشد که برای هر دوره استرس داشته باشیم که آیا به مسابقه جهانی می رویم یا نه. اولویت باید حضور مستمر در مسابقات جهانی باشد تا دستاوردهای آن را در هندبال ببینیم و خود را به هندبال جهان نزدیک کنیم .

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ظهرابی: امیدوارم با جهانی شدن هندبال نگاه ها عوض گردد، می توانیم با مدال بازگردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظهرابی: امیدوارم با جهانی شدن هندبال نگاه ها عوض گردد، می توانیم با مدال بازگردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید