عکس ، نخستین تصویر از انفجار دفتر مشترک دو کره ، قدرتنمایی خواهرِ اون

به گزارش وبلاگ بهروز، رسانه های کره جنوبی نخستین تصویر را از انفجار دفتر مشترک روابط دو کره در شهر مرزی کائسونگ درون مرزهای کره شمالی منتشر کردند.

عکس ، نخستین تصویر از انفجار دفتر مشترک دو کره ، قدرتنمایی خواهرِ اون

به گزارش وبلاگ بهروز، آنچه ساعت 14:49 به وقت محلی در شهر مرزی کائسونگ رخ داد، تجسم عینی و عملی تهدید خواهر قدرتمند رهبر کره شمالی است که برخی کارشناسان و منابع خبری معتقدند برای جانشینی کیم جونگ-اون آماده می شود. کیم یو-جونگ که پیش تر کره جنوبی را به واکنش نظامی تهدید کرده بود، نشان داد از اقدام عملی هم ترس به دل راه نمی دهد و در راستا تعامل با همسایه جنوبی راه پیشینیان خود را می رود.

وقتی چند روز پیش خواهر کیم گفت دفتر بی مصرف را ویران می کند، شاید خیلی ها به ویژه مقام های ارشد سیاسی و نظامی دشمن جنوبی حرف او را جدی نگرفتند اما این دفتر چنان منفجر شد که صدایش تا درون مرزهای کره جنوبی رفت و دود حاصل از انفجار از فرسنگ ها دورتر دیده شد. در بیانیه روز شنبه کیم یو-جونگ آمده بود: در آینده نه چندان دور صحنه تراژیک نابودی کامل دفتر بی مصرف روابط مشترک دو کره دیده خواهد شد.

ساعت های ابتدایی روز سه شنبه هم پیونگ یانگ هشدار داده بود آماده اعزام نیروهای نظامی به منطقه غیرنظامی مشترک در مرز با کره جنوبی است. کره شمالی از ارسال شبنامه های تبلیغاتی علیه رهبران خود از سوی مرزهای جنوبی شاکی است و بارها اعلام کرده اگر این فرایند خاتمه نیابد، پیامدهای سخت و دردناک آن متوجه مقام های ارشد سئول خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، نخستین تصویر از انفجار دفتر مشترک دو کره ، قدرتنمایی خواهرِ اون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، نخستین تصویر از انفجار دفتر مشترک دو کره ، قدرتنمایی خواهرِ اون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید