قانون جذب برای موفقیت

به گزارش وبلاگ بهروز، قانون جذب مسئله ای است که شاید تابه حال به گوش شما نیز خورده باشد و این سوال برایتان پیش آمده باشد که آیا واقعا قانون جذب واقعیت دارد؟

قانون جذب برای موفقیت

به گزارش وبلاگ بهروز به نقل از شیعه نیوز ،تمرکز بر روی چیزهای مثبت و منفی عاملی برای تجربه های مثبت و منفی در زندگی است. این باور و عقیده بر این اساس است که افراد و افکار آن ها هر دو از انرژی های خنثی ساخته شده اند و باور ما است که این انرژی را جذب می نماید. این روزها از قانون جذب به عنوان یک راز صحبت می نمایند که بر اساس قدرتمندی فکر است. همچنین عاملی برای انگیزه بسیاری از افراد در زندگی است. در این قسمت از نمناک قصد داریم که چند درس مهم در خصوص قانون جذب را به شما شرح دهیم.

1. شما به جریان ها و افرادی جذب می شوید که هم اکنون در زندگی خود دارید

همه ما خلاصه ای از تصمیماتی هستیم که در گذشته اتخاذ نموده ایم. بنابراین اگر شخصی در زندگی شما هست و شما از وجود آن ناراحت یا خجالت زده هستید، بدانید که خودتان او را وارد زندگی تان نموده اید.

اگر بهترین زندگی را که می توانستید برای خود رقم بزنید را هم اکنون ندارید، دقیقاً شما شخصی هستید که عامل نرسیدن به پیروزیت خودتان باشید. اگر از شغل خود متنفرید یا رابطه خوبی ندارید، بدانید که خودتان این کار را انجام داده اید. همه این ها به دلیل فرایند های مکانیکی و متافیزیکی ایجاد می گردد که تشعشعات بد را به کائنات ارسال می نماید و باعث جذب آن ها در زندگی می گردد.

قانون جذب یک قانون قدرتمند است که اعجاب انگیز عمل می نماید. انرژی ما چیزهای مشابه با خودش را جذب می نماید. اگر تشعشعات بدی داشته باشید، پس چیزهای بدی را در زندگی جذب می کنید و همین اتفاق در خصوص تشعشعات خوب هم رخ می دهد. پس این روش را امتحان کنید و هر روز لبخند بزنید. برای چیزهایی که دارید، احساس شادی کنید و نتایج آن را ببینید.

2. زمانی که طرز فکر خود را تغییر دهید، می توانید زمان حال را تغییر دهید و آینده خود را بسازید

اگر به شما بگویم که قدرتمندترین چیز در دنیا دسترسی دارید، چه عکس العملی از خود نشان می دهید ؟ اگر به شما بگویم که می توانید سرنوشت خود را بنویسید، چه حالی پیدا می کنید ؟ مطمئن باشید که می توانید این کارها را انجام دهید. همه این ها زمانی اتفاق می افتد که در طرز فکر خود تغییر ایجاد کنید؛ البته زمانی که تصمیم بگیرید خالق اتفاقات در زندگی باشید، برنامه زندگی خود را بچینید. ذهن انسان فوق العاده ترین چیز در دنیا است و همچنین قدرت های بسیار زیادی دارد که بسیاری از ما از آن استفاده نمی کنیم و آن ها را رشد نمی دهیم.

همین گوشی اندروید یا آیفون که در اختیار شماست یا تبلت و لپ تاپ، همگی از ذهن انسان ساخته شدند. این ها محصولات هوش انسانی هستند که می توانند کل زندگی را تغییر دهند و طرز فکر شما را عوض نمایند.

مردان و زنان پیروز بیش از همه روی ذهن خود کار کردند و شما نیز می توانید مثل افراد برجسته ای مثل استیو جابز و مارک زوکربرگ باشید و قدرت ذهن خود را به دیگران نشان دهید.

3. این طرز فکر را که برای همه در دنیا ثروت به اندازه کافی وجود ندارد از خودتان دور کنید.

این جمله بارها و بارها به گوش شما خورده است که افراد ثروتمند همه ثروت ها را از آن خود کردند و دیگر چیزی برای بقیه باقی نمانده است. البته دنیای که ما در آن زندگی می کنیم، سرشار از ثروت های مختلف برای همه افراد است. حتی اگر نتوانید آن را به چشم ببینید. بسیاری از لحظات در زندگی برای ما پیش آمده که فکر می کنیم بدشانس هستیم و مثلاً نمی توانیم در فلان قرعه کشی برنده شویم یا ثروتمند باشیم.

اگر بخواهید از نظر مالی کاملا مستقل بوده و رفاه داشته باشید، در نتیجه ریسک های عظیم را انجام می دهید و فرصت ها را از دست نمی دهید.

ریشه های طرز فکر غلط باعث می گردد که نتوانید تشعشعات مثبتی در خصوص ثروت داشته باشید و ثروت را به زندگی خود جذب کنید.

4. فقط به نتیجه فکر کنید و نه هیچ چیز دیگر

یکی از چیزهایی که لیسا نیکول در فیلم راز به مخاطبانش گفت، این بود که اگر انتظار داشته باشید که هر بار که بیرون می روید، قبض های صورت حساب را مشاهده کنید. حدس بزنید که چه اتفاقی می افتد، همواره با آن ها روبرو خواهید شد.

به جای این که سعی کنید هر روز منتظر یک اتفاق عالی باشید، هر روز به قرض ها و بدهی ها فکر کنید و در نتیجه مدام و مدام زیر بار قرض و بدهی می روید زیرا قانون جذب همواره حی و حاضر است. پس می توان به قدرت فکر ایمان آورد که می تواند نتایج را کاملا عوض کند. اگر شغل جدیدی به راه انداخته اید. باور داشته باشید که می توانید مدت زمان طولانی در آن پیروز شوید و هیچ انتخاب بهتر دیگری غیر از آن وجود ندارد و اکنون در بهترین صندلی هستید. اگر با فکر این که نمی توانید شغل خوبی را تجربه کنید، وارد یک کار جدید شوید پس هیچ انتخاب دیگری به کائنات نمی دهید و با شکست روبرو می شوید.

نتیجه

اکنون انتخاب با شماست. می توانید راه شکست را در پیش بگیرید یا ای نکه به فکر پیروزیت های عظیم باشید. انرژی منفی و هر چیزی که به آن علاقه ندارید را از ذهنتان دور کنید و تشعشعات مثبت به دنیا ارسال کنید.

منبع: جام جم آنلاین

به "قانون جذب برای موفقیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون جذب برای موفقیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید