مادری که فرزندان خود را نشناخت

به گزارش وبلاگ بهروز، تهران (پانا) - ماه در می زند در تازه ترین قسمت خود میزبان دو مددجو بود که از جوانی خود را در کهریزک گذرانده بودند.

مادری که فرزندان خود را نشناخت

به گزارش مشاور رسانه ای؛ برنامه تلویزیونی ماه در می زند که به طراحی و کارگردانی مریم نوابی نژاد روی آنتن می رود، پنجشنبه شب میزبان دو مددجوی آسایشگاه کهریزک بود. مادری که از 36سالگی بر اثر زلزله رودبار دچار قطع نخاع شده و مجبور می گردد بقیه عمرش را روی ویلچر بنشیند و به همین علت به کهریزک منتقل می گردد.

این مادر در روایت زندگی اش گفت: زندگی ام در روستا با 7بچه خیلی شیرین بود اما بعد از 35سالگی خیلی تلخ شد. زمانی که بعد از زلزله من را از زیر آوار درآوردند دکتر گفت چون قطع نخاع شده ام باید به تهران منتقل شوم. در تهران هم پزشکان گفتند دیگر نمی توانم راه بروم و باید به آسایشگاه بروم. گفتم من یک بچه یک ساله دارم. چطور به آسایشگاه سالمندان بروم؟

وی در ادامه گفت: بعد از اینکه من را به آسایشگاه بردند، چشمم به در بود تا بچه هایم بیایند. بعد از سه سال دوتای آنها آمدند و بعد از 5سال هر هفت بچه ام با هم آمدند. من دو بچه ام را نشناختم. آن دوران برایم خیلی سخت بود.

غلامحسین قلیچ خانی مهمان دیگر برنامه هم از توقعش از اقوامش گفت: نمی توانم از پسرم توقع داشته باشم. او مادرش را نگهداری می نماید و از پس من برنمی آید. چرا باید از او توقع داشته باشم؟

ماه در می زند هر شب حدود ساعت19و تکرار آن روز بعد ساعت12 روی آنتن شبکه دو می رود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مادری که فرزندان خود را نشناخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مادری که فرزندان خود را نشناخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید