نمایش فیلم های کوتاه برگزیده خانه سینما، عرضه نیم بهاء بلیت سینما

به گزارش وبلاگ بهروز، حیدرمرادی در گفت و گو با خبرنگاران یکی از رسالت ها و رویکردهای حوزه حوزه هنری در بخش سینمایی را توجه به ذائقه تمامی مخاطبین خواند و گفت: فیلم هایی که در پردیس سینمایی بهمن اکران می گردد همواره جزو فیلم های به روز جامعه هستند.

نمایش فیلم های کوتاه برگزیده خانه سینما، عرضه نیم بهاء بلیت سینما

وی با اشاره به اینکه پردیس سینمایی بهمن سنندج یکی از برترین و مجهزترین سینماهای کشور است، اعلام کرد: این مجموعه فعالیت خود را از مهرماه 91 شروع نموده است.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کردستان از افزایش مخاطبین سینما بهمن سنندج از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته اطلاع داد و اعلام کرد: این جلب مخاطب به واسطه نگاه ویژه رئیس حوزه هنری استان به بحث کیفیت سالن های نمایش و شیوه اکران محقق گردیده است.

مرادی اکران فیلم های ویژه گروه سنی کودک ونوجوان ، فیلم های برتر سینمای دنیا ،گروه هنر و تجربه، اکران همزمان و به روز فیلم های سینمایی را از جمله فعالیت های انجام گردیده در این مجموعه ذکر کرد.

وی افزود: طرح شماره جایگاه ، فروش اینترنتی و امکان انتخاب جایگاه توسط تماشاچی ، استفاده از فضای مجازی و اطلاع رسانی لازم و به موقع به مخاطبین ، به روز رسانی فضاهای در اختیار و توجه جدی به بالا بردن کیفیت صدا و تصویر ، سیستم تهویه مناسب ، فضاهای جنبی از جمله کافی شاپ بخش دیگری ازاقداماتی است که در این پردیس به آن به طور جدی توجه گردیده است.

وی ظرفیت پردیس سینمایی بهمن سنندج را 759 جایگاه ذکر کرد و اضافه نمود: این پردیس دارای سه سالن نمایش فیلم است.

وی اعلام کرد: سینما آزادی بیجار هم با ظرفیت 285 جایگاه در قالب یک سالن نمایش فیلم در سانس های مختلف فیلم های برتر سینمای ایران را به نمایش می گذارد .

وی اعلام کرد: به مناسبت روز سینما چهارشنبه 21 شهریور ماه بلیت فیلم های اکران گردیده در دو پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار در تمام سانس ها به صورت نیم بهاء عرضه می گردد .

وی اظهارداشت: به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان ، انجمن سینمای جوانان دفتر سنندج و انجمن فیلم کوتاه ایران، منتخبی از فیلم های کوتاه خانه سینما امروز جهارشنبه ساعت 19:30 در سالن شماره 2 به صورت رایگان به نمایش گذاشته می گردد .

منبع: خبرگزاری مهر

به "نمایش فیلم های کوتاه برگزیده خانه سینما، عرضه نیم بهاء بلیت سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش فیلم های کوتاه برگزیده خانه سینما، عرضه نیم بهاء بلیت سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید