نیکی کریمی عصبانی شد !

به گزارش وبلاگ بهروز، خبرنگاران: واکنش تند نیکی کریمی بازیگر زن مشهور به رفتار مردم در مقابل سلبریتی ها و بازیگران و انتقاد از فرهنگ نداشتن مردم را در این ویدیو ببینید.

نیکی کریمی عصبانی شد !

نیکی کریمی در 1350 به دنیا آمد. نیکی کریمی در تهران به دنیا آمد. نیکی کریمی بازیگر، کارگردان و مترجم است. نیکی کریمی فعالیت خود را از دوران دبستان و بازی در گروه های کوچک تئاتری آغاز کرد. نیکی کریمی واکنش تندی به رفتار مردم در مقابل سلبریتی ها نشان داد.

به گزارش وبلاگ بهروز، نیکی کریمی بازیگر زن مشهور در واکنش به پیگیری زندگی سلبریتی ها از طریق مردم و انتقاد از سبک زندگی لاکچری بازیگران به فرهنگ نداشتن مردم اشاره کرد.

خانم کریمی بازیگر بسیار کم حاشیه ای است و این مربوط به حضور بسیار کم او در فضای مجازی ست. او خیلی وقت ها اینستاگرام خود را به کلی پاک می کند و به کتاب و زندگی حقیقی پناه می برد.نخستین حضور جدی او در فیلم عروس به کارگردانی بهروز افخمی در سال 1369 است. او و ابوالفضل پورعرب را اولین ستارگان سینمای ایران پس از انقلاب می دانند. نیکی کریمی 19 آبان سال 1350 در تهران به دنیا آمد. نیکی کریمی بازیگر، کارگردان و مترجم است.نیکی کریمی از دوران دبستان بازی در گروه های کوچک تئاتری را آغاز کرد.

عکس های جنجالی نیکی کریمی

تیپ های نیکی کریمی در خارج از کشور همیشه حاشیه ساز بوده است.

پس از بازی در چند فیلم از کارگردانانی چون ابراهیم حاتمی کیا، بهروز افخمی و داریوش فرهنگ در سال 1377 در فیلم دو زن به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد. کریمی برای پنجمین بار برای فیلم دو زن نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شد و جایزه بهترین بازیگر زن را به خاطر بازی در همین فیلم از جشنواره تائورمینا ایتالیا گرفت. نیکی کریمی در سال 1380 فیلم کوتاه مستندی با مضمون نازایی با نام داشتن یا نداشتن ساخت که برنده جایزه باران شد و در سال 1383 اولین فیلم بلندش به نام یک شب را کارگردانی کرد.

نخستین حضور جدی او در فیلم عروس به کارگردانی بهروز افخمی در سال 1369 است. او و ابوالفضل پورعرب را اولین ستارگان سینمای ایران پس از انقلاب می دانند. نیکی کریمی 19 آبان سال 1350 در تهران به دنیا آمد. نیکی کریمی بازیگر، کارگردان و مترجم است.نیکی کریمی از دوران دبستان بازی در گروه های کوچک تئاتری را آغاز کرد.

نخستین نقش سینمایی اش را در سال 1368 در فیلم وسوسه به کارگردانی جمشید حیدری بازی کرد.

در سال 1381 در دو فیلم دیوانه ای از قفس پرید به کارگردانی احمدرضا معتمدی و واکنش پنجم به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد که به خاطر بازی در این دو فیلم جایزه سیمرغ بلورین جشنواره فجر را گرفت. نیکی کریمی در سال 1380 فیلم کوتاه مستندی با مضمون نازایی با نام داشتن یا نداشتن ساخت که برنده جایزه باران شد و در سال 1383 اولین فیلم بلندش به نام یک شب را کارگردانی کرد.

منبع: رکنا

به "نیکی کریمی عصبانی شد !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکی کریمی عصبانی شد !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید