هوای مطلوب برای مرکز نشین ها

به گزارش وبلاگ بهروز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای مرکز امروز(4 دی ماه) در محدوده پاک و قابل قبول است.

هوای مطلوب برای مرکز نشین ها

به گزارش ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبح امروز (4 دی ماه) کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است. با تداوم ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر و گاهی تا نسبتاً شدید در طول روز شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم است.

با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت شنبه (4 دی ماه) برقراری شرایط قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها پیش بینی می گردد.

صبح فردا (5 دی ماه) افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در پاره ای از منطقه ها پرتردد خواهد شد. کاهش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود.

با برقراری شرایط پایدار جو و کاهش تندی باد تا ساعات پایانی یکشنبه (5 دی ماه) و با افزایش ترافیک، بر اندازه غلظت ذرات معلق افزوده می گردد که برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در منطقه ها پرتردد را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای مرکز طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 80 بود و کیفیت هوای مرکز در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 55 و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع: فرارو

به "هوای مطلوب برای مرکز نشین ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای مطلوب برای مرکز نشین ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید