واشنگتن شرایط اضطراری گفت

به گزارش وبلاگ بهروز، با افزایش بی سابقه شمار مبتلایان به ویروس کرونا شهردار واشنگتن مرکز آمریکا شرایط اضطراری اعلام نموده است.

واشنگتن شرایط اضطراری گفت

به گزارش ایرنا از شبکه یواس ای نیوز، با اعلام شرایط اضطراری و افزایش محدودیت در واشنگتن مجددا استفاده از ماسک در محیط های بیرون از خانه اجباری شد.

موریل بوزر شهردار واشنگتن دی سی بیان کرد که استفاده از ماسک از ساعت 6 صبح سه شنبه تا 31 ژانویه (12 بهمن) باید رعایت گردد.

اعلام شرایط اضطراری در حالی اعلام می گردد که در روز دوشنبه (به وقت محلی) مرکز آمریکا بالاترین تعداد روزانه موارد ابتلا به ویروس کرونا را از زمان آغاز همه گیری داشته است.

بوزر بعلاوه گفت که میخواهد شرایط اضطراری منطقه را بازگرداند و یک برنامه عملیاتی شش بخشی را برای محدود کردن شیوع ویروس کرونا بیان کرد.

اگرچه بعضی از منطقه ها در واشنگتن برای جلوگیری از توسعه کرونا به طور مجازی برگزار می شوند، اما با این وجود شهردار واشنگتن تعطیلات زمستانی را در مدارس دولتی تا 5 ژانویه (16 دی) تمدید کرد.

در پی شیوع کرونا در واشنگتن تا کنون 803 هزار و 795 نفر به ویروس کووید 19 مبتلا شده اند و 9 هزار و 732 نفر جان خود را از دست داده اند.

منبع: فرارو

به "واشنگتن شرایط اضطراری گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واشنگتن شرایط اضطراری گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید