کلانتری: مدیرانی که با سمن ها ملاقات و مصاحبه منظم نداشته باشند، برکنار می شوند

به گزارش وبلاگ بهروز، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست تاکید نمود: مدیران کل استان هایی که با سمن ها ملاقات و گفتگو منظم نداشته باشند، برکنار خواهند شد.

کلانتری: مدیرانی که با سمن ها ملاقات و مصاحبه منظم نداشته باشند، برکنار می شوند

به گزارش وبلاگ بهروز، هیات مدیره شبکه سمن های محیط زیست و منابع طبیعی با عیسی کلانتری، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و معاونان این سازمان ملاقات کردند.

در ابتدای این ملاقات، عیسی کلانتری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، ضمن خوشامدگویی، در مورد تلفات پرندگان در تالاب میانکاله و نقش قانونی سازمان دامپزشکی کشور گفت: در قانون، سازمان دامپزشکی تنها مرجع تشخیص بیماری های حیات وحش و حیات اهل است که علت تلف شدن پرندگان در میانکاله را سم بوتولیسم عنوان نمود. سازمان محیط زیست هم با توجه به شناخت از سازمان دامپزشکی و تخصص آنها از این سازمان حمایت می نماید.

کلانتری در ادامه به اهمیت و نقش سمن ها در کشور پرداخت و تاکید نمود: مدیران کل استان هایی که با سمن ها ملاقات و مصاحبه منظم نداشته باشند، عزل خواهند شد.

در ادامه این نشست، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، جذب محیط بانان جدید را یکی از اساسی ترین ارکان و وظایف سازمان برشمرد و گفت: با تعداد اندکی محیط بان نمی توان مناطق حفاظت شده را حفظ و مدیریت کرد و مصوب شده که سالانه 300 محیط بان به بدنه محیط بانی کشور اضافه گردد. ضمن اینکه این محیط بان ها در مرکز آموزش محیط بانی سازمان که جایگزین دانشکده محیط زیست می گردد، آموزش های لازم را خواهند دید.

در ادامه، الموتی دبیر شبکه ملی سمن های محیط زیستی کشور از تعامل و همکاری ویژه سازمان با سمن ها تشکر کرد و گفت: سازمان محیط زیست، تنها بخش از دولت است که به شکل خاص و منظم با سمن ها همکاری و نشست دارد و شاهد این موضوع نیز، جلسات منظم با ریاست و معاونان این سازمان است که این موضوع، جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

در بخش پایانی این ملاقات نیز، ابهامات محیط زیستی اعضای هیات مدیره شبکه سمن های محیط زیستی مطرح شد و معاونان سازمان به پرسش های طرح شده، پاسخ دادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کلانتری: مدیرانی که با سمن ها ملاقات و مصاحبه منظم نداشته باشند، برکنار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانتری: مدیرانی که با سمن ها ملاقات و مصاحبه منظم نداشته باشند، برکنار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید