زمان انجام مصاحبه برای 18 کدرشته نیمه متمرکز کنکور سراسری اعلام شد

به گزارش وبلاگ بهروز، سازمان سنجش آموزش کشور زمان انجام مصاحبه برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت 18 کدرشته آزمون سراسری سال 1401 با پذیرش به صورت نیمه متمرکز را اظهار داشت.

زمان انجام مصاحبه برای 18 کدرشته نیمه متمرکز کنکور سراسری اعلام شد

زمان انجام مصاحبه آن دسته از متقاضیان آزمون سراسری سال 1401 که در زمان اعلام نتایج نهایی برای آن ها یکی از کد های 11، 12، 14، 17،15، 18، 20، 21، 22،23،24، 25، 26، 29، 30، 32، 34 و 36 اعلام شده، مشخص شد.

در پی اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال 1401 در 28 شهریورماه 1401، آن دسته از متقاضیان آزمون سراسری سال 1401 که در زمان اعلام نتایج نهایی به جای کد قبولی و یا علاوه بر کدرشته محل قبولی متمرکز برای آنان یکی از کد های 18 گانه زیر اعلام شده، باید با مدارک اعلام شده به مؤسسه مربوطه مراجعه نمایند.

معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت باید برای انجام مصاحبه و مراحل گزینش در رشته های تحصیلی انتخابی دانشگاه ها و مؤسسات فوق با به همراه داشتن مدارک مورد احتیاج شامل اصل و یکسری تصویر شناسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین مدارک تحصیلی (اعم از دیپلم نظام قدیم، نظام تازه، پیش دانشگاهی و یا کاردانی) به مؤسسات ذیربط مراجعه نمایند.

معرفی شدگان (کد 29) رشته های تحصیلی کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی با توجه به مشخص تعداد 5 مرکز دانشگاهی باید مطابق جدول زیر از تاریخ 9 تا 18 مهرماه برای انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش مراجعه نمایند. این افراد می توانند بر اساس استان محل اقامت خود برای اطلاع از برنامه زمانی و آدرس محل مصاحبه و مدارک لازم برای ارائه به سایت اینترنتی دانشگاه محل انجام مصاحبه خود مراجعه نموده و پس از کسب اطلاعات لازم، منحصراً به دانشگاه مجری انجام مصاحبه که بر اساس استان محل اقامت معرفی شدگان مشخص شده، مراجعه نمایند.

معرفی شدگان (کد 11 و 17) پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران (رشته های مخصوص متقاضیان بومی و دارای تعهد استخدام) باید با در دست داشتن مدارک مورد احتیاج، برای انجام مراحل مختلف مصاحبه اختصاصی بر اساس برنامه زمانی مندرج در سایت آموزش و پرورش و اطلاعیه سازمان سنجش مراجعه نمایند.

وبلاگ بهروز علمی پزشکی دانشگاه و کنکور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زمان انجام مصاحبه برای 18 کدرشته نیمه متمرکز کنکور سراسری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان انجام مصاحبه برای 18 کدرشته نیمه متمرکز کنکور سراسری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید