کوک اندبوک شهر بروکسل تجربه همزمان کتابفروشی و رستوران

به گزارش وبلاگ بهروز به نقل از اورلستینگ، در شهر بروکسل کتابفروشی وجود دارد که خیلی از شهروندان بلژیکی می گویند اینجا اصلاً یک کتابفروشی نیست و از غذاهای خوشمزه آن برای تبلیغ کتاب استفاده شده است ولی خیلی از طرفداران ادبیات هم می گویند این مکان برای جذب عاشقان کتاب از غذا استفاده می کند. حالا رستوران یا کتابفروشی، کوک اندبوک (Cook & Book) به مکانی مرکزی برای گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است که دوست دارند در کنار مطالعه کتاب یک غذای خوشمزه بخورند یا اینکه در کنار خوردن یک غذای خوشمزه یک کتاب هم بخوانند.

کوک اندبوک شهر بروکسل تجربه همزمان کتابفروشی و رستوران

کوک اند بوک، ترکیب جالب و متفاوتی از کتابفروشی و رستوران است. این رستوران در قلب بروکسل قرار گرفته و در آن می توانید 8 بخش مختلف را ببینید که هرکدام با توجه به موضوع شان طراحی منحصر به فردی دارند و در هر اتاق میزی هم برای سرو غذا تعبیه شده است.

این بخش ها شامل موسیقی، بخش کودک، عمومی و غیره می شوند. از فیات مدل 500 آن در بخش آشپزی گرفته تا ون قدیمی بخش سفر و 800 کتاب آویزان شده از سقف در بخش داستان های تخیلی، زیبایی و جذابیت طراحی بخش های آن به حدی است که نمی توانید از آن دل بکنید!

در بخش کتابفروشی هر اتاق مخصوص یک گروه از کتاب ها با ژانرهای متفاوت به طور خاصی تزئین شده است و مثلاً برای کتاب های محیط زیست و طبیعت استفاده از رنگ سبز برای دیوار و گذاشتن گلدان های طبیعی یکی از نمونه های این تزئینات است. در بخش داستان بسته به نوع آن از دکوراسیون خاصی استفاده شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "کوک اندبوک شهر بروکسل تجربه همزمان کتابفروشی و رستوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوک اندبوک شهر بروکسل تجربه همزمان کتابفروشی و رستوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید