آزادسازی منطقه راهبردی التبه البیضاء در غرب مأرب یمن

به گزارش وبلاگ بهروز، ارتش و کمیته های مردمی یمن توانستند منطقه التبه البیضاء را که مشرف بر بیشتر مناطق جبهه غرب مأرب است، آزاد کنند.

آزادسازی منطقه راهبردی التبه البیضاء در غرب مأرب یمن

به گزارش وبلاگ بهروز به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش و کمیته های مردمی یمن در دروازه غربی شهر مأرب با نیروهای دولت مستعفی و ائتلاف سعودی-اماراتی به شدت درگیر هستند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد، این درگیریها شدید است و نیروهای یمنی در محوطه منطقه راهبردی الطلعه الحمراء پیروز شدند پیشروی مهمی به دست آورند.

ارتش و کمیته های مردمی در این منطقه توانستند منطقه التبه البیضاء را آزاد کنند؛ منطقه ای که مشرف بر بیشتر مناطق جبهه غرب مأرب است.

به گزارش المیادین، نیروهای یمنی همچنین پیروز شدند منطقه المشجح را آزاد کرده و به سمت سایر مواضع نظامی متعلق به دولت مستعفی در ارتفاعات این منطقه پیشروی کنند.

نیروهای دولت مستعفی نیز اذعان کردند که در جریان درگیری در این منطقه، عبدالله الحاضری مدیر بخش دادگاه نظامی وزارت دفاع این دولت کشته شده است.

در همین ارتباط، ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع نیروهای متجاوز ائتلاف سعودی-اماراتی در صحرای الاجاشر در نزدیکی نجران عربستان سعودی حمله کردند.

نیروهای یمنی در این منطقه بیابانی در مناطق محطة السودانی، أبرق الهمر، و بیر السلامی به مواضع این نیروها یورش بردند.

این حملات به مواضع نیروهای دولت مستعفی و ائتلاف سعودی از سه راستا اجرا شده است که بیش از سه ساعت طول کشید.

منبع: جام جم آنلاین

به "آزادسازی منطقه راهبردی التبه البیضاء در غرب مأرب یمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادسازی منطقه راهبردی التبه البیضاء در غرب مأرب یمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید