اجرای سه نمایش تازه در تئاتر مولوی پس از محدودیت ها

به گزارش وبلاگ بهروز، تهران (پانا) - با کمتر شدن محدودیت های کرونایی و آغاز مجدد فعالیت سالن های نمایشی در تهران، سه نمایش گوربانی، اولئانا و سگ سورتمه در مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می فرایند.

اجرای سه نمایش تازه در تئاتر مولوی پس از محدودیت ها

به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی نمایش گوربانی به نویسندگی علیرضا ایزدی و کارگردانی محمدعلی حسین علی پور و علیرضا ایزدی در سالن اصلی تئاتر مولوی اجرای خود را از دوم مهرماه شروع و همه روزه به جز شنبه ها در ساعت 19:45 به روی صحنه میرود.

در این نمایش پژمان عبدی، محمدعلی حسینعلی پور، الهه فرازمند، مارال جمال پناه، علیرضا ایزدی، امیر مهدی صادقی، شایان بهمنی و رومینا صمدی ایفای نقش می نمایند.

دیگر نمایشی که با برطرف محدودیت های کرونا به روی صحنه می رود، نمایش اولئانا به نویسندگی دیوید ممت و کارگردانی کیارش دستیاری است که اجراهای خود را از یکم مهرماه در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی شروع میکند.

در نمایش نمایش اولئانا که نوشته دیوید ممت و ترجمه علی اکبر علیزاد می باشد، ویدا راوی، شهراد حسامی و اشکان افشاری ایفای نقش می نمایند.

بعلاوه نمایش سگ سورتمه به نویسندگی و کارگردانی سینا نصراللهی اجرای خود را از یازدهم مهرماه در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی شروع می نماید. این نمایش هرشب ساعت 18 و به مدت زمان 60 دقیقه به روی صحنه می رود،

از عوامل این نمایش می توان به سینا ییلاق بیگی به اسم طراح صحنه، سارینا رمضانی نژاد، بهار زندی، علیرضا شریفی، سپیده ضیائی و مرتضی کوهی به اسم گروه بازیگران اشاره نمود.

لازم به ذکر است نمایش های فوق با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی میزبان مخاطبان بوده و در روزهای شنبه هم اجرا نخواهند داشت.

علاقمندان برای تهیه بلیط و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه تیوال مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اجرای سه نمایش تازه در تئاتر مولوی پس از محدودیت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای سه نمایش تازه در تئاتر مولوی پس از محدودیت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید