استقلال مدعی اصلی قهرمانی است، داور فراتر از ستاره بود!

به گزارش وبلاگ بهروز، مهدی هاشمی نسب که در غیاب جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی فولاد با استقلال حاضر شده بود، گفت: باید از بازیکنانمان تشکر کنم که مردانه جنگیدند و می دانستند چه می خواهند. بازی را از دقیقه یک در دست داشتیم. کنترل بازی 90 دقیقه دست ما بود. یک اشتباه کردیم و گل خوردیم. درباره داوری صحبت نمی کنم.

استقلال مدعی اصلی قهرمانی است، داور فراتر از ستاره بود!

وی اضافه نمود: وقتی گل خوردیم کنترل بازی را بهتر در دست گرفتیم و توانستیم گل مساوی را بزنیم. بعد از گل مساوی، استقلال تغییر سیستم داد و با پنج دفاع بازی کرد تا نتیجه را حفظ کند ولی ما فشار را بیشتر کردیم و خدا را شکر توانستیم گل دوم را هم بزنیم.

مربی تیم فوتبال خوزستان تاکید نمود: استقلال تیم عظیم و مدعی اول قهرمانی است. می دانستیم بازی سختی داریم. آنچه از استقلال در ذهن داشتیم از آب در نیامد چون بازیکنان ما جانانه جنگیدند که به آنها و مردم خوزستان تبریک می گویم. امیدوارم این فرایند را ادامه بدهیم.

هاشمی نسب از صحبت درباره عملکرد داور بازی خودداری کرد و گفت: قبل از بازی گفتم امیدوارم زاهدی فر (داور بازی) ستاره مسابقه باشد. او در مسابقه امروز فراتر از ستاره بود. قبل از بازی با انتشار بیانیه هایی که صادر شد، فشار زیادی را روی زاهدی فر آورده بودند که نمی دانم از جانب چه کسانی بود! به او خسته نباشید می گویم.

وی درباره سینا مریدی و غیبت این بازیکن در لیست فولاد توضیح داد: سینا در لیست این فصل فولاد هست ولی به آمادگی مطلوب نرسیده است که جزو 18 نفر باشد. امروز هفت بازیکن اصلی را نداشتیم. چهار مصدوم و سه کرونایی که اگر برگردند شرایط تیم ما بهتر می گردد.

دستیار جواد نکونام در خاتمه درباره برنامه های فولاد برای لیگ قهرمانان آسیا گفت: سعی می کنیم از اینکه هستیم بهتر شویم. لیگ قهرمانان آسیا جای اشتباه نیست. آنجا نماینده 80 میلیون ایرانی هستیم و باید تمرکز و کوشش بیشتری داشته باشیم.

به گزارش وبلاگ بهروز، تیم فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال امروز آدینه پیروز شد تیم استقلال را با نتیجه 2 بر یک شکست بدهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال مدعی اصلی قهرمانی است، داور فراتر از ستاره بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال مدعی اصلی قهرمانی است، داور فراتر از ستاره بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید